Каталог товаров

Передавач показань ваги TLB4ETHETCP

в наличии
17 389,27 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Бровары
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Передавач ваги / індикатор з шести розрядним червоним світлодіодним дисплеєм (висота цифр 8 мм). Компактний дизайн. Чотири кнопки для калібрування системи. Шість індикаторних світлодіодів. Розміри: 26 х 115 х 120 мм.

Вагова електроніка Laumas

Основні характеристики

1: 16-бітовий аналоговий вихід: 0/4-20 мА; 0-5/10 В; ± 5/10 В;
2: Порт RS485 (протокол Modbus RTU / Laumas ASCII);
3: 2 логічні входи, 3 релейні виходи;
4: Сертифікат: OIML R76:2006 approved, class III, 10000 divis. 0.2μV/VSI;
5: Щитове виконання/Монтаж на DIN- рейку;
6: 4-канальний аналого-цифровий перетворювач 24 біт (16000000 точок) 4,8 кГц;
7: Діапазон відображення 999999;

4 незалежні канали прочитування для тензодатчиків (індивідуальний контроль тензодатчиків, відображення загальної ваги, цифрове вирівнювання).

Ethernet TCP/IP порт.
Тип: RJ45 10base - T або 100base - TX (автоматичне визначення).
Прилад працює в мережі Ethernet TCP / IP і доступний через веб-браузер. Оснащений послідовним портом RS485.

У нас представлений великий вибір вагової електроніки високої якості. Вагова електроніка Laumas представлена широким модельним рядом, ознайомиться з яким Ви можете, відвідавши наш каталог. Також, реалізуємо комплексні шафи управління системами дозування нашого виробництва і чеквеєри контролю ваги.

читать дальше свернуть
Характеристики
Тип
весоизмерительные датчики
Производитель
Laumas
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти