Каталог товаров

Передавач ваги Laumas TLBETHETCP

в наличии
код: Тензомир
16 161,33 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Бровары
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Компанія ТОВ Тензомир пропонує купити вагові передавачі для електронних вагів Laumas. Передавач ваги / індикатор з шести розрядним червоним світлодіодним дисплеєм (висота цифр 8 мм). Компактний дизайн. Чотири кнопки для калібрування системи. Розміри: 25 х 115 х 120 мм.

Електроніка для вагів Laumas

Основні характеристики

1: 16-бітовий аналоговий вихід: 0/4-20 мА; 0-5/10 В; ± 5/10 В;
2: Порт RS485 (протокол Modbus RTU / Laumas ASCII);
3: 2 логічних входу, 3 релейні виходи;
4: Сертифікат: OIML R76 : 2006 approved, class III, 10000 divis. 0.2μV/VSI;
5: Сертифікат: OIML R61 - WELMEC Guide 8.8 : 2011 (M.I.D.);
6: Монтаж на DIN- рейку;
7: АЦП 24 біт (16000000 точок) 4,8 кГц;
8: Діапазон відображення 999999;

Ethernet TCP/IP порт.
Тип: RJ45 10base - T або 100base - TX (автоматичне визначення).
Прилад працює в мережі Ethernet TCP / IP і доступний через веб-браузер. Оснащений послідовним портом RS485.

Тензометрична вагова електроніка в широкому асортименті представлена в каталозі нашій компанії. У нас Ви можете замовити передавачі ваги, чеквеєри або шафи автоматизації систем дозування звертайтеся по контактних номерах телефонів, що вказані на сайті.

читать дальше свернуть
Характеристики
Тип
весоизмерительные датчики
Производитель
Laumas
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти