Каталог товаров

Планріз 5 л

в наличии
347,00 грн.
з 2 отзывов, 50% положительных
Регион: Украина, Тернопольская обл., Борщев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Планриз – біологічний препарат, ефективний проти таких хвороб як фузаріоз, гельминтоспороз, борошниста роса, фітофтора, парша, кореневі гнилі та інших.

Содержит ризосферные бактерии Pseudomonas fluorescens АР-33, а также продуцируемые ими в процессе производственного культивирования биологически активные вещества. Бактерии Pseudomonas fluorescens, попадая в почву вместе с обработанными семенами, активно заселяют ризосферу (корневую систему) растений и, питаясь корневыми выделениями, продуцируют ферменты и антибиотики, подавляющие развитие корневых гнилей.
Бактерии Pseudomonas fluorescens, кроме прямого подавления вредной микрофлоры, способствуют выделению растениями фитоалексинов, которые повышают иммунитет вегетирующих культур.

Применение

Планриз застосовується на всіх стадіях росту рослин – для замочування насіння та в період вегетації, він також є потужним стимулятором росту.

читать дальше свернуть
Характеристики
Назначение
от грибковых заболеваний растений
Применение
для овощных
читать дальше свернуть
Отзывы
2 отзывов
50% положительных
Катерина
13 мая 2022г. в 09:02
Мені не зателефонували та не вислали товар.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
6 312,00 грн.
в наличии
347,00 грн.
в наличии
736,00 грн.
в наличии
70,00 грн.
в наличии
70,00 грн.
в наличии
35,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 22290
538,77 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 22291
2 625,75 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 22293
1 776,17 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти