Каталог товаров

Плуг ПШН-4/60 "DEMETRA" (широкозахватний, швидкісний) ПСК ПСК

в наличии
код: ПШН-4
140 000,00 грн.
з 1 отзыва, 100% положительных
Регион: Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Плуг ПШН- 4/60 "DEMETRA"

Плуг швидкісний навісний ПШН-4/60 -призначений для основного безвідвального та відвального обробітку ґрунту під посів сільгоспкультур на глибину до 300 мм. При обробці ґрунту плуг утворює акуратні борозни ступінчастої форми, які затримують вологу. Така можливість дозволяє рекомендувати модель для використання на ділянках з ухилом, небезпечних швидкою втратою вологи. Обладнання може встановлюватися на трактори потужністю понад 160 к.с. і використовуватися на полях з рівним рельєфом, ухилом до 8˚ і будь-яким типом грунту.

У процесі роботи трактор рухається не по борозні, а по рівній поверхні поля, що виключає нестачу мастильних матеріалів у лівій частині трансмісії трактора .

Висока продуктивність плуга ПШН-4/60 досягається завдяки новій конструкції робочого органу де замість польової дошки встановлено протидіючий леміш (ніж), що дозволило знизити тягове зусилля на плуг на 40% і збільшити ширину захвату одного робітника. органа.

Цей плуг можна використовувати як чизель-глибокорозпушувач

Глибокорозпушувач для поверхневої обробки ґрунту використовується в період передпосівної обробки ґрунту навесні та на основній обробці під озимі зернові культури восени, на стерні зернових, а також після збирання інших культур, у тому числі довгостеблових, після попереднього лущення дисковими знаряддями.
Характеристики плуга:

Продуктивність -1,6-1,9 га/год.
Ширина захвату -2,4 м.
Ширина корпусу -600 мм.<
Робоча швидкість -10 км/год
Кількість корпусів - 4 корп.
Глибина обробки - 250-350 мм.
Маса - 840 кг
Потужність трактора - від 160 л .с.

Гарантія, якість, сервіс від заводу виробника "DEMETRA".

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новый
Производитель
Завод Деметра
Страна производитель
Украина
Вид
скоростной
Назначение
для трактора
Тип
навесной
Популярные модели
ПСКУ
Количество корпусов
4
читать дальше свернуть
Отзывы
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Ночной Экспресс

Гюнсел

Автолюкс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: ПШН-7
265 000,00 грн.
в наличии
код: ПШН-5
160 000,00 грн.
в наличии
код: 1243269389
95 600,00 грн.
в наличии
код: 1243270118
95 600,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти