Плуггєр, в.д.г. Гербіцид

Плуггєр, в.д.г. Гербіцид - Agrobiz.net
4 703,83 грн /шт В наличии
Задать вопрос
діючі речовини препарату блокують утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Гербіцид володіє системною дією, поглинається через листки та коріння, швидко переміщується в бур'янах, зупиняючи їх ріст.Швидкість та симптоми впливу:Плуггєр™ швидко проникає через листки та переміщується по всій рослині. Ріст чутливих бур'янів зупиняється через декілька годин після обприскування. Швидкість прояву затримки росту залежить від погодних умов у момент обробки (вологість, температура), видового складу бур'янів та фази їх розвитку (молоді рослини більш чутливі до гербіциду). Через 1 - 3 тижні після обробки листки бур'янів стають хлоротичними, точка росту гине; через 2 - 3 тижні спостерігається повна їх загибель.Спектр дії:Плуггєр™ високоефективний проти багатьох видів однорічних та багаторічних дводольних бур'янів, серед яких: амброзія полинолиста (сходи), комеліна звичайна, вероніка (види), герань (види), гірчак (види), горошок волохатий, гірчиця польова та чорна, грабельки звичайні, гречка татарська, сухоребрик (види), кучерявець Софії, червець однорічний, жовтушник лакфіольний, зірочник середній, капуста польова, кропива жалка, жовтозілля звичайне, жовтець польовий, лобода біла, злинка канадська, кульбаба лікарська, осот (види), грицики звичайні, жабрій (види), соняшник смітний, роман польовий, редька дика, ромашка (види), скереда покрівельна, щавель кучерявий, щириця звичайна, хориспора ніжна, фіалка польова, кропива глуха пурпурова, талабан польовий та інші. Препарат діє як на бур'яни, що ростуть, так і на ті, що проростають на момент обробки.Можливість виникнення резистентності:для запобігання виникненню резистентності до сульфонілсечовин рекомендується використовувати гербіциди з різним механізмом дії, чергувати застосування препаратів, а також застосовувати комбіновані гербіциди.Фітотоксичність:препарат не завдає шкоди зерновим колосовим культурам при дотриманні регламентів застосування.
однорічні дводольні бур'яни найбільш чутливі на стадії 2 - 4 листків, багаторічні - в фазі розетки. При виборі строку обприскування краще орієнтуватися на стадію розвитку бур'янів, а не культури. При дуже сильному забур'яненні та густому стеблестої культури слід використовувати максимальний об'єм робочої рідини. Якщо рослини мокрі від роси чи дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ, то застосовувати гербіцид не рекомендується.За високої чисельності та наявності проблемних бур'янів чи у випадку зрідженості посівів, а також у жарку та суху погоду для підсилення гербіцидного ефекту Плуггєр™ слід застосовувати разом з ПАР Ад'ю™, який покращує змочування бур'янів робочою рідиною та суттєво збільшить гербіцидний ефект препарату. Норма витрати препарату Ад'ю™ - 0,2 л/га.Для захисту посівів пшениці озимої від широкого спектру однорічних злакових та дводольних, а також деяких багаторічних дводольних бур'янів рекомендується осіннє внесення бакової суміші гербіциду Плуггєр™ (0,02 кг/га) та гербіциду Лазурит® (0,25 кг/га), від фази 3 листка культури до середини кущення. Бакова суміш Плуггєр™ + Лазурит® контролює бур'яни не лише восени, а й продовжує свою дію навесні на бур'яни, що проростають. Висока ефективність зберігається до збирання урожаю культури.Приготування робочого розчину:робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Спочатку рекомендується зробити маточний розчин з концентрацією препарату не більше 3%. Для приготування 3%-ого маточного розчину об'ємом 10 л проводять наступні операції: до 1 л води (температура 15 - 30°С) при постійному перемішуванні додають 300 г препарату, отриману суміш продовжують змішувати протягом 10 хв, потім об'єм доводять до 10 л та продовжують перемішувати протягом 5 хв до одержання однорідної суміші. Далі бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають у нього маточний розчин гербіциду, доливають водою до повного об'єму, при постійно увімкненій гідравлічній мішалці. При цьому змивають водою декілька разів ємкість, в якій готувався маточний розчин.Важливо!Ад'ю™ необхідно додавати у бак обприскувача в останню чергу, інакше внаслідок утворення рясної піни, при додаванні прилипача, частина розчину може вилитися з бака обприскувача.
системний гербіцид вибіркової дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах зернових культур.
широкий спектр дії проти дводольних бур'янів;ефективний проти осоту рожевого та жовтого;широке «вікно» застосування;відсутність ризику післядії;економічність гербіцидної обробки.
Форма выпуска: гранулы
Упаковка: пластиковая банка
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для пшеницы
Вид: избирательного (селективного) действия
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Плуггєр, в.д.г. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 530,10 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Отаман Экстра
171,10 грн
Сплошной системный гербицид Отаман Экстра
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Тотал
113,15 грн
Сплошной системный гербицид Тотал
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Муссон 100мл
39,40 грн
Муссон 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Сульфоніл ВГ
1 857,80 грн
Сульфоніл ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Ореол Максі КЕ
309,00 грн
Ореол Максі КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Клодекс Про КЕ
482,30 грн
Клодекс Про КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв