Каталог товаров

Подборщик ППТ-3А

в наличии
27 000,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Запорожская обл., Бердянск
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
9 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

ППТ-3А предназначен для подбора валков зерновых, колосовых, зернобобовых, крупяных культур. Подборщик представляет собой шарнирно подвешенный на установочных кронштейнах многоленточный транспортер, опирающийся на почву при помощи двух самоустанавливающихся колес. Ленты транспортера оснащены подбирающими пальцами. Шарнирная подвеска боковин транспортера и переднего вала в сочетании с шарниром в поперечине обеспечивает копирование подборщиком рельефа поля в продольном и поперечном направлениях. Подборщик состоит из транспортера, опорных колес и разгружающего устройства, нормализатора и элементов привода.
Во время работы стебли валка поднимаются пальцами транспортера, а его ленты перемещают их на платформу жатки. Установка подборщика на копирующие колеса и шарнирное его присоединение к жатке позволяют копировать поверхность поля назависимо от жатки. Поэтому подборщик может достаточно эффективно подбирать валки при уборке низкорослых и изреженных хлебов.
Частоту вращения вала барабанного подборщика и ведущего вала подборщика ППТ – ЗА регулируют в зависимости от скорости движения комбайна и условий уборки.

Агрегатирование:

Подборщик агрегатируется с зерноуборочными комбайнами «Нива», «Енисей 1200».

читать дальше свернуть
Характеристики
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
122 000,00 грн. /шт
в наличии
110 000,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти