Каталог товаров

Поліуретанові стрижні

в наличии
150,00 грн. /кг
Купить в один клик
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Поліуретанові прутки можна обробляти будь-яким способом механічної обробки. Саме поліуретан один з самих затребуваних матеріалів для виробництва різноманітних деталей. Він дегко трансформується, має високу еластичність та в’язкість.

Стрижні з поліуретану виготовляються діаметром від 20 мм різної твердості від 45А до 70Д за шкалою Шора. На сайті компанії Завод Політех-Днепр ви можете замовити листовий поліуретан, вкладки для самопливного обладнання та будь-які інші вироби з полімеру. Працюємо по кресленнях або можемо запропонувати готові варіанти.

читать дальше свернуть
Характеристики
Тип
Полиуретановые изделия
Назначение
универсальное
Производитель
Собственного производства
Страна производитель
Украина
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наложенный платеж

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
от 20,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 30,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 30,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 200,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
200,00 грн. /шт
в наличии
от 20,00 грн. /шт
в наличии
код: 70x500
от 700,00 грн. /шт
в наличии
код: 50x300
от 300,00 грн. /шт
в наличии
код: 90x500
от 1 000,00 грн. /шт
в наличии
код: 70x300
1 000,00 грн. /кг
в наличии
код: 80x500
от 800,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти