Каталог товаров

Полуприцеп для перевозки навоза 2 НТС16

в наличии
180 000,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Запорожская обл., Орехов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Прицеп самосвальный  тракторный  НТС 16/2ПТС9/ назначен  для транспортировки сельскохозяйственных грузов и сырья  силос, зерно, свекла, компост, навоза, и тд сыпучих  и поштучных грузов. Платформа  опрокидывается назад на одну сторону 

Компания «Агробытсервис» предлагает разное сельскохозяйственное оборудование собственного производства, а также комплектующие к нему:

  • разбрасыватели органических удобрений ПРТ, МВУ, РОУ, РМД;
  • кормораздатчики КТУ;
  • тракторные прицепы ПИМ, ПТС;
  • сельскохозяйственные полуприцепы ПТС, НТС;
  • запчасти к разбрасывателям навоза ПРТ, ПТС, РОУ;
  • запчасти к кормораздатчикам КТУ.

Предоставляем гарантию на оборудование своего производства. Всегда сможем договориться о цене! Доставка заказанной техники осуществляется по всей территории Украины.  

По вопросам покупки техники звоните по телефонам, указаннызад на одну сторонум на нашем сайте.

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новый
Количество осей
Двухосный тандем
Назначение
для трактора
Тип
полуприцеп
Вид
специальный
Количество осей
одноосный
Применение
тракторы
Особенности
без особенностей
Тип разгрузки
назад
Состояние
новый
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наложенный платеж

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: 558274045
600 000,00 грн.
в наличии
код: 558267337
1 150 000,00 грн.
в наличии
код: 558265044
830 000,00 грн.
в наличии
код: 1393948956
1 771 000,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
138 000,00 грн.
в наличии
код: ТСП-26 строительный
1 067 000,00 грн.
в наличии
код: 558275348
800 000,00 грн.
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
код: 1322068986
1 425 999,60 грн.
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти