Прайм Мікродобриво

Прайм Мікродобриво - Agrobiz.net
141,59 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Фульвові кислоти: Амінокислоти: Ексклюзивний стимулятор: сприяють засвоєнню мінеральних речовин; підсилюють обмінні речовини; транспортують елементи живлення до кожної клітини організму та легко проходять через мембрану в клітину; відновлюють електричний баланс; підвищують проникність клітинних мембран; мають антиоксидантні властивості; беруть участь в нейтралізації та виведенні токсинів з організму. являючись додатковим джерелом незамінних амінокислот, прискорюють обмінні процеси; стимулює зростання біомаси і посилюють процеси фотосинтезу; допомогають засвоєнню макро і мікроелементів шляхом вікриття продихів; виконують роль хелатуючих агентів металів; амінокислотні комплекси металів не фітотоксичні і можуть використовуватись навіть за несприятливих умов. стимулює проростання насіння; прискорює ріст та розвиток рослин; стимулює кореневе утворення; підвищує врожайність; підвищує холодо-, жаро-, посухостійкість та стійкість до інших несприятливих факторів середовища; сприяє зменшенню накопичення нітратів; покращує терміни зберігання та якість урожаю; запобігає стерильності пилку квітів
Оптимальна рекомендація концентрації робочого розчину 1,5-5,0%. Можливе сумісне внесення мікроелементів разом із засобами захисту рослин. При жорсткій воді (рН більше 7) рекомендуємо додавати добриво Актив-Харвест рН (0,1-0,3 л на 100 літрів води) Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво Актив-Харвест Полімікс у нормі 0,3 0,5 л/т.
Оновлене високоефективне збалансоване хелатне мікродобриво, до складу якого входять аміно- та фульвокислоти і стимулятори росту. Склад добрива розроблений з метою швидкого коригування дефіціту елементів живлення шляхом запуску багаторівневого механізму засвоєння. Підвищує стійкість рослин до тривалого впливу несприятливих факторів середовища.
усунення стресового стану рослин після зими; формування потужної кореневої системи; поліпшення мінерального живлення рослин; підвищення посухо-жаро-зимо та морозостійкості рослин; посилення стійкості рослин до хвороб; підвищення урожайності та якості продукції.
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Прайм Мікродобриво

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Розница и опт
Удобрение Яра Лива Кальцинит
18,00 грн
Удобрение Яра Лива Кальцинит
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Розница и опт
Микроудобрение Яра Вита Бортрак
119,62 грн
Микроудобрение Яра Вита Бортрак
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Удобрение Сульфат Магния, Индия Еврохим
12,00 грн
Удобрение Сульфат Магния, Индия Еврохим
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов