Pre Noctin A / Нітрофікс Біопрепарат

Pre Noctin A / Нітрофікс Біопрепарат - Agrobiz.net
921,52 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Бульбочкові бактерії проникають в корені бобових рослин через кореневі волоски. У міру просування по кореневого волоска бактерії виділяють слиз, в слідстві, утворюються довгі нитки (або тяжі). Ці утворення, що одержали назву інфекційних ниток, глибоко проникають в корені рослини, де бактерії інтенсивно починають розмножуватися, що стимулює швидке поділ клітин рослини навколо бактеріальних вогнищ, що і призводить до виникнення клубеньков.Взаємодії між бульбочкових бактерій і бобовими рослинами має симбиотический характер (від грец. - - "спільно" і - "життя"). Симбіоз - це тісна і тривале співіснування представників різних біологічних видів. Бобові, забезпечуючи бульбочкові бактерії вуглеводами і мінеральними солями, натомість отримують амонійний азот, що утворився в результаті фіксації атмосферного азоту бульбочкових бактерій. Частина засвоєного рослинами азоту залишається в грунті з рослинними залишками, з цього бобові є найкращими попередниками для наступних культур в сівозміні.
Спосіб № 1 - завчасна обробка. Для інокуляції 1 т насіння сої використовують 2,5 л готової суміші (1,7 л інокулянту і 0,8 л стабілізатора). Компоненти розчиняють в 6-8 літрах води і ретельно перемішують з 1 т насіння сої. Обробку проводять не більше ніж за 21 день до висіву насіння в установках для протруювання насіння (бажано барабанного типу, для запобігання травмуванню насіння), з подальшою упаковкою в мішки, біг беги або іншу пакувальну тару.Спосіб № 2 - обробка в день посіву. При такій обробці витрата інокулянту не змінюється (2,5 л / т), витрата робочого розчину 10 л / т. Обробку здійснюють у установках для протруювання насіння або ранцевим обприскувачем при навантаженні насіння на транспорт.Допускається інокуляція насіння сої оброблених хімічними протруйниками на основі Тірам, карбендазіма і тіабендазол, за умови протруювання за 5-7 днів до інокуляції. Дозволяється спільна обробка в день посіву в робочому розчині на основі беномила і флудіоксаніла, при цьому дозу інокулянту рекомендується збільшити на 50%, т. Е. До 3,75 л / т (суміш 2,55 л інокулянту і 1,2 л стабілізатора- прилипача). Рекомендується застосування інокулянту з Біопротравителі "Респекта" на основі бактерії P. aureofaciens які не пригнічують бульбочкові бактерії.Важливим фактором для ефективності "Нітрофікс" і нормального функціонування симбіозу рослини і бактерій є агроекологічні умови: наявність у грунті фосфору не нижче 2,5 мг / 100 г грунту; кислотність ґрунту для посівів бобових не повинна виходити за межі pH 5,5-7,0 од.УВАГА!уникати впливу прямих сонячних променів на інокулянт і оброблене насіння (обробку проводити тільки в складах або під дахом зернотоку, при транспортуванні - насіння вкривати брезентом);інокулював насіння зберігати в герметично закритій тарі в прохолодному, захищеному від сонячних променів місці;відкриту упаковку зберігати не більше 1 доби;кузов машини перед вивезенням насіння на полі закривати брезентом.
Застосовують для забезпечення доступним азотом рослини і здешевлення технології вирощування бобових культур.
забезпечує біологічну фіксацію атмосферного азоту;сприяє накопиченню азоту в грунті;володіє можливістю, інокуляції насіння за 21 день до посіву;рівномірний розподіл зафіксованого азоту по фазах вегетації сої на відміну від азотних добрив;не вимагає додаткових витрат на застосування, на відміну від внесення мінеральних азотних добрив;ефективно працює при високій кислотності грунту;є ефективною альтернативою мінеральним азотним добривам і дозволяє заощадити 400-450 грн. / 1 га;підвищує врожайність сої на 4,0 ц / га і більше, при перших посівах сої на 5-7 ц / га і більше;збільшує вміст протеїну в бобах на 3%;сприяє ранньому утворенню бульбочок.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Pre Noctin A / Нітрофікс Біопрепарат

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Florovit для хвойных 25 кг мешок
1 560,00 грн
Florovit для хвойных 25 кг мешок
Продавец:Интернет-магазин «Зеленая линия»
Калиймаг 1 кг (фас)
15,00 грн
Калиймаг 1 кг (фас)
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Амиачная селитра кг в мешке
11,50 грн
Амиачная селитра кг в мешке
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Амиачная селитра 2кг (фасов)
29,00 грн
Амиачная селитра 2кг (фасов)
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Микро-Минералис (кремний-калий)
67,50 грн
Микро-Минералис (кремний-калий)
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв