Препарат 30Д, Черновцы

Последнее редактирование: 28.07.2016 . Информация может быть не актуальна
Препарат 30Д - Agrobiz.net
20,00 грн. /шт В наличии Код товара: 10305
0 отзывов

ПРИНЦИП ДІЇ ПРЕПАРАТУ

Препарат 30 Д - органічний концентрат рослинно-масляної емульсії, в складі якого немає високотоксичних хімічних сполук. Виготовлений на основі рослинної олії (зміст його в препараті 830 мл / л), діє контактним способом як інсектоакарицид, призначений для захисту плодових і ягідних культур від зимуючих стадій шкідників, таких як каліфорнійська щитівка, ложнощитовки, попелиці, листовійки, кліщі, білокрилки, червеці , медяниці, свербіння і так далі. При попаданні робочого розчину на тіло комахи утворюється плівка, що порушує повітряно-водний баланс у шкідників, вона перешкоджає доступу кисню до шкірного покриву, що призводить до затримки дихання (асфіксії) і загибелі членистоногих. Застосовується проти різних стадій розвитку шкідників - яєць, личинок, дорослих особин. Препарат не викликає звикання у комах, стійкість до його впливу у них не виробляється, тому він ефективний щорічно.

Властивості й особливості

Препарат 30 Д використовують в бакових сумішах інсектицидів і фунгіцидів, що не містять хлор, для обприскування наземної частини крони дерев або кущів. Він не фітотоксічен, не робить нервово-паралітичної дії і при цьому має додаткові властивості, що розширюють діапазон його застосування: допомагає рослинам протистояти заморозків при обприскуванні їх в фенофазу «зелений конус»; плівка, що утворилася після обприскування, оберігає листя, пагони від інфекцій різного походження (гриби, бактерії), а також від надходження надмірної вологи в тканині рослини під час дощів [це запобігає розтріскування і загнивання плодів).

Препарат зменшує непродуктивні втрати вологи, тобто діє як антитранспірант. Він збільшує відносну пружність листя, дозволяє накопичувати і утримувати вологу в рослинах.

Його застосування підвищує загальний фізіологічний стан рослин, допомагає їм протистояти несприятливим погодним умовам (посуха, висока температура повітря, низька атмосферна вологість, випадання рясних опадів, різке зниження температури і так далі). Це особливо важливо в літній період, коли відбувається активний ріст рослин, і восени, перед збором врожаю, при високій температурі і дефіциті повітряної вологи. В результаті збільшується врожайність плодових культур, поліпшується якість плодів, їх товарність і смак. Обробка препаратом надземної частини саджанців до і після пересадки у відкритий грунт підвищує їх приживлюваність і стимулює зростання.

Також його використовують як прилипач, стійкий до абіотичних факторів - сонячної інсоляції, дощу, вітру, росі. На цій посаді препарат зменшує поверхневий натяг робочого розчину, завдяки чому краплі розподіляються рівномірно і не стікають, не змиваються водою після висихання тривалий час, що підвищує ефективність застосовуваних засобів захисту рослин.

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Препарат 30Д

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: