Препарат 30В 10л

Препарат 30В 10л - Agrobiz.net
420,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3315
0 отзывов

Інсекто-акарицид Препарат 30В 76% к.е. Агропромніка.

Фасовка: 500 мл, 900 мл і 10 л.

    Призначений для знищення на плодово-ягідних: яблуні, груші, вишні, сливи, виноград, агрус, смородина, малина, цитрусові; і декоративних культурах зимуючих стадій щитівок, ложнощитовок, білокрилок, листокруток, попелиць, червеца, медяниці, молі, бурого, червоного плодового, бояришніковая і цитрусового кліщів в весняно-осінній період і личинок щитівок першого і другого поколінь (бродяжок) в літній період.

    При обробці виноградників знищується: садовий павутинний кліщ, свербіння, бруньковий кліщ і д.р. Властивості і особливості використання «Препарат 30В» Препарат 30В має високу ефективність в боротьбі проти зимуючих стадій шкідників, не робить отруйної і нервнопаралітіческого дії, а, порушуючи повітряний і водний баланс розвитку яєць личинок, призводить до їх загибелі. Одним з найважливіших властивостей препарату є те, що шкідники не можуть адаптуватися до такого впливу, тому Препарат 30В є однаково високоефективним щорічно. Препарат 30В. Інсектоакарицид Препарат-30-В екологічно безпечний, нефітотоксічен, високоефективний, призначений для ранневесенней, літньої та осінньої обробок рослин, має відмінну прилипаемостью. Після знищення яєць і личинок шкідників ранньою весною рослина пробуджується і розвивається в повну силу. Влітку з знищених личинок і яєць шкідники не з'являться, але необхідно стежити за їх можливою появою в силу різних причин: особливі кліматичні умови, міграція з боку, переліт з сусідніх ділянок, а такі шкідники, як тля, мають в своєму розвитку 10-12 поколінь за сезон. Призначення Препарат 30В: ранньовесняна обробок від 4 ° С до розпускання бруньок; найкращий ефект це обробка у фазі набряклих бруньок; осіння обробка при температурі не нижче 4 ° С (цілодобово) після опадання листя; річна обробка по виходу бродяжок 2 і 3 покоління (за прогнозом станцій захисту рослин). Обробляти потрібно ретельно, не залишаючи пропущених ділянок. Під час цвітіння плодово-ягідних дерев обробка заборонена. Обробки рекомендується проводити в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду. Наявність в повному обсязі покритих поверхонь рослин зменшує ефективність обробок. Норма витрати «Препарат 30В»

Перед застосуванням збовтати. Для отримання розчину необхідно додати в препарат воду і добре перемішати. Отриманим розчином провести рясне обприскування крони і стовбури дерев, кущів. Розчин необхідно застосовувати протягом 2-х годин.

Весняне обприскування проводиться одноразово до початку розпускання бруньок при температурі повітря не нижче +4 градусів Цельсія: агрус, смородина, малина - 300мл. на 10 літрів води; яблуні, груші, вишні, сливи - 300 / 400мл. на 10 літрів води; цитрусові (ранньою весною в фазу відносного спокою) - 300 / 400мл. на 10 літрів води; декоративні дерева та чагарники - 300мл. на 10 літрів води; виноградна лоза - 170 / 300мл. на 10 літрів води.

Літній обприскування проводиться двократно на початку появи бродяжок першого і другого покоління щитівок: яблуня, груша, декоративні дерева - 200 / 250мл. на 10 літрів води

Норма витрати робочої рідини:

    - Молоді дерева (не старше 6 років) - до 2 літрів на дерево.

    - Плодоносні дерева - до 10 літрів на дерево (максимально).

    - Смородина - до 1,5 літрів на кущ.

    - Агрус - до 1 літра на кущ.

    - Малина - до 2 літрів на кущ.

    - Виноградна лоза - до 1,5 літра на 10 кв.м.

    - Цитрусові - до 5 літра на дерево

Період захисної дії препарату триває 5-10 днів.

Строк останньої обробки до збирання врожаю - 20 днів.

Діюча речовина: концентрат мінерально-масляної емульсії 76%.

Купити инсекти-акарицид Препарат 30В 76% к.е. Ви можете в нашому інтернет магазині

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Препарат 30В 10л

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты