Каталог товаров

Прибор измерительный цифровой ПВЦ-01 АС

в наличии
0,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Самбор
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Прибор измерительный цифровой ПВЦ-01 АС для преобразования сигналов термопреобразователей сопротивления, термоэлектрических преобразователей, сигналов постоянного тока в постоянный ток с индикацией эквивалентного значения сигналов, а также сигнализации зон нахождения входных сигналов.
Приборы предназначены для эксплуатации в автоматизированных системах управления технологическими процессами (АСУ ТП) и других промышленных объектах.
Приборы относятся к классу безопасности 2НК согласно НП306.5.02 / 3.035.
Степень защиты устройств ІР20 по ГОСТ 14254.
Класс точности устройств ± 0,5%.

Приборостроительный завод Омега гарантирует качество изготовляемых приборов. Весь асортимент просмотрите на нашем сайте. Доставка по всей Украине. Также предоставляем ряд услуг: литье пластмасс, токарные, фрезерные работы, сверлильные работы в Самборе и другие. Весь перечень узнайте по нашим контактам.

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Класс точности
0,5%
Диапазон измеряемых температур
Для термоэлектрических преобразователей
     ТХК от -100 ºС до + 800 ºС
     ТХА от -100 ºС до + 1100 ºС
     ТПП от 0 ºС до + 1100 ºС
     ТВР от 0 ºС до + 1100 ºС
Для термопреобразователей сопротивления:
     ТСП от -100 ºС до + 500 ºС
     ТСМ от -100 ºС до + 200 ºС
Диапазон входных сигналов
0-5 мА
4-20 мА
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти