Каталог товаров

Прилипач Тандем 10 мл Аптека Садівника

в наличии
код: 67
6,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Прилипач для підвищення ефективності засобів захисту рослин і добрив.
Діюча речовина: Суміш поверхнево-активних речовин
Препаративна форма: Розчинний концентрат
Оброблювані культури: Декоративні (листяні), Овочеві, Плодові, Сільськогосподарські культури, Декоративні (хвойні), Ягідні

Механізм дії:
Тандем – це адьювант, до складу якого входять різні поверхнево-активні речовини (катіонні та неіоногенні), які дозволяють зменшити поверхневий натяг краплі робочого розчину, за рахунок чого збільшується радіус покриття оброблюваної поверхні рослин. Також ТАНДЕМ забезпечує краще утримування крапель на воскових нальотах, запобігаючи швидкому стіканню.

Тандем.png

Звстосування:
Для приготування робочого розчину ємність ранцевого обприскувача заповнити водою на 1/3 об’єму, додати засоби захисту рослин (згідно регламенту), ретельно перемішати, долити воду до 2/3 об’єму та додати необхідну розрахункову кількість прилипача ТАНДЕМ, після чого долити воду до повного об’єму. ТАНДЕМ додають в останню чергу, щоб запобігти надмірному спінюванню робочого розчину. ТАНДЕМ застосовується в баковій суміші з пестицидами при обприскуванні сільськогосподарських культур за регламентами використання усіх засобів захисту рослин в концентрації 0,1-0,15% (10-15 мл на 10 л води). 

Переваги препарату:

  • Сприяє кращому прилипанню робочого розчину пестицидів до рослини, а також зменшує непродуктивні втрати внаслідок стікання з листкової поверхні;
  • Не загоряється, не спричиняє корозії робочих деталей обприскувача, не леткий;
  • Забезпечує високу ефективність дії бакових сумішей препаратів за умов дотримання технології вирощування культури;
  • Формуляція прилипача сучасна, зручна у застосуванні;
  • Нетоксичний для людини та безпечний для навколишнього природного середовища.
читать дальше свернуть
Характеристики
Препаративная форма
Водный раствор
Минимальная температура эффективного действия, град.
5
Максимальная температура эффективного действия, град.
30
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Новая Пошта (відділення)

Justin (відділення)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 901
140,00 грн.
в наличии
код: 920
24,00 грн.
в наличии
код: 940
260,00 грн.
в наличии
код: 662
7,00 грн.
в наличии
код: 660
12,50 грн.
нет в наличии
код: 661
24,00 грн.
нет в наличии
код: 900
32,00 грн.
нет в наличии
ТОП
продажи
код: 222314
1 073,64 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 222315
933,60 грн.
в наличии
код: 901
140,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти