Каталог товаров

Прилипач(Адъювант) "Еффект"

в наличии
80,00 грн.
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

                                            Прилипач «Ефект»

 

Ад'ювант застосовується в якості добавки до робочого розчину при обприскуванні сільськогосподарських культур, обробці насіння та листкової поверхні. Підсилює ефективність дії внесених препаратів на 150%, за рахунок стійкості до змивання з поверхні листя рослин та покращує розподіл розчину по листю. Це сприяє кращому прилипанню засобів захисту рослин та їх поглинанню рослиною.

Таким чином, препарат збільшує ефективність дії внесених препаратів, що особливо важливо при важких погодних умовах, коли сповільнюється ріст рослин.

Механізм дії : покращує утримання, поширення і засвоєння листям робочого розчину, який забезпечує високу ефективність препаратів і прискорює  дію ЗЗР та мінеральних добрив. Що значно заощаджує витрати на агрохімію.

Характеристика препарату:

Тип: Прилипач(ад'ювант).

Призначення:

Для позакореневого підживлення культур шляхом обприскування листової поверхні рослин.

Склад: Вода підготовлена, ПАР.

Невеликі норми внесення: 50-200мл/га

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Назначение
для улучшения распространения рабочей жидкости
Применение
Универсальные
Производитель
АВАНТЕ
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
код: 222314
1 073,64 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 222315
933,60 грн.
в наличии
код: 901
140,00 грн.
в наличии
код: 920
24,00 грн.
в наличии
код: 000010509
10,00 грн.
в наличии
код: 000018113
445,00 грн.
в наличии
код: 000010262
388,00 грн.
в наличии
276,00 грн.
в наличии
110,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти