Пріус, с.е. Гербіцид

Пріус, с.е. Гербіцид - Agrobiz.net
386,22 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Флорасулам відноситься до похідних триазолпірімідінів. Проникає в рослини бур’янів через коріння та листя. Інгібує фермент ацетолактатсинтазу, який відповідає за синтез декількох амінокислот. Через добу після застосування бур’яни припиняють ріст та розвиток. Спочатку спостерігаються хлороз та знебарвлення жилок, а потім некрози листя.Етилгексиловий ефір 2,4-Д — діюча речовина системної дії. Потрапляє в рослини бур’янів через надземну масу рослин. Викликає гальмування фотосинтезу та аномальний ріст клітин в рослині, у результаті чого відбувається її деформація та розрив тканин. Рослина втрачає тургор, скручується, в’яне і згодом гине.Поєднання двох діючих речовин з різним механізмом дії на бур’яни обумовлює як високу ефективність препарату Пріус, так і попередження виникнення резистентності у бур’янів.Реакція деяких бур’янів на дію препаратаДуже чутливі бур’яниАмброзія полинолистаНетреба звичайнаВіка, видиФалопія березковиднаВолошка синяОсот городнійГірчак, видиПаслін чорнийГірчиця польоваПідмаренник чіпкийГрицики звичайніПодорожник великийГречка дикаРомашка непахучаДескурайнія СофіїРедька дикаЗірочник середнійРіпак, падалицяКурай звичайнийСоняшник, падалицяЛатук компаснийТалабан польовийЛобода білаЩириця звичайнаЧутливі бур’яниМак дикий (до фази 6 справжніх листків)Осот жовтий польовийОсот рожевий/будяк щетинистийКульбаба лікарська (рослини, що проросли з насіння або рослини в фазу розеток, що перезимували)Помірно чутливі бур’яниБерезка польоваСкерда покрівельна (в фазу до 2 справжніх листків)Кохія (при висоті рослин до 5см)
Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів в період масової появи сходів бур’янів. Максимальну рекомендовану норму витрати препарату слід застосовувати у випадках високої засміченості посіву (осот, підмаренник чіпкий), а також тоді, коли спостерігається переростання бур’янів.Фаза розвитку бур’янів. Бур’яни найбільш чутливі до даного препарату в період їх активного росту та розвитку. Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при внесенні його тоді, коли однорічні дводольні бур’яни знаходяться у фазі 2–6 справжніх листків, а багаторічні дводольні (осоти) — у фазі розетки. З підмаренником чіпким можна боротись до висоти рослин 15–20 см; з видами ромашки — до висоти 20 см. Фаза розвитку культурних рослин:зернові колосові — від початку кущення до появи другого міжвузля.кукурудза до фази 7 листків (найбільш оптимально у фазу 3–5 листків).Внесення препарату на інших етапах росту та розвитку культурних рослин може призвести до їх токсикації. Погодні умови. Температура повітря +12…+22 0С у період застосування препарату є оптимальною. Знижена (менша ніж +10 0С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря, посуха або інші несприятливі стресові умови для росту та розвитку бур’янів подовжують час прояву візуальних ознак дії гербіциду, а також можуть знизити ефективність знищення бур’янів. Не рекомендовано проводити обробку гербіцидом ПРІУС®, якщо очікуються приморозки вночі, оскільки це може суттєво знизити ефективність знищення бур’янів.Дощ через 1 годину після внесення препарату не впливає на ефективність дії гербіциду. Швидкість вітру під час внесення препарату не повинна перевищувати 4 м/с.Застереження:препарат не має ґрунтової дії і впливає лише на ті бур’яни, сходи яких з’явились на момент внесення препарату. На бур’яни, сходи яких з’явились після внесення препарату, гербіцид не впливає;механічні обробки ґрунту (культивація, боронування) дозволяється проводити не раніше 10 днів до або після застосування препарату;не застосовувати препарат на посівах зернових культур з підсівом люцерни, конюшини, буркуна або інших дводольних культур;не допускати зносу препарату на посіви чутливих (дводольних) культур під час внесення.
Двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для боротьби з однорічними та деякими багаторічними бур’янами в посівах зернових колосових та кукурудзи.
Можливість застосовувати один продукт для боротьби з бур’янами як на зернових колосових, так і на кукурудзі.Швидкість дії на бур’яни.Широкий спектр дії: контролює переважну більшість дводольних бур’янів, у тому числі види осотів, амброзію, підмаренник чіпкий (на більш пізніх стадіях розвитку).Широкий термін застосування: на зернових колосових — від фази кущення до появи другого міжвузля; на кукурудзі — від 3–7 листків уключно.
Форма выпуска: суспензионная эмульсия
Применение: для кукурузы
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Упаковка: пластиковая тара
Вид: избирательного (селективного) действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Пріус, с.е. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 577,97 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв