Каталог товаров

Пробіон форте, пробіотик кормовий, Корея

в наличии
450,00 грн. /кг
Купить в один клик
з 6 отзывов, 100% положительных
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Кормову добавку Пробіон-форте застосовують для нормалізації мікрофлори кишечника, поліпшення процесу травлення, підвищення неспецифічної резистентності організму, стимуляції зростання, збільшення безпеки та продуктивності поголів'я, зниження витрат корму на одиницю продукції, поліпшення якості продукції. 500 г на т корму.

В 1 г кормової добавки міститься: Bacillus coagulance не менше 1x108 спор, Bacillus subtilis не менше 1 x 108 спор, Clostridium butyricum не менше 1 x 107 КУО, Rhodopseudomonas capsulate q.s., цеоліт 00 мг1, діа0.

На вигляд Пробіон-форте являє собою сипучий порошок, що не збивається в грудки, від білого до світло-коричневого кольору, без твердих частинок і сторонніх включень, зі специфічним запахом молочної сироватки. Гігроскопічний, добре розчиняється у воді.

Пробіон-форте зберігають у закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування та кормів, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі від -30°С до +30°С. Розкритий мішок зберігати щільно закритим.

Термін придатності кормової добавки-24 місяці з дня виготовлення.

Фармакологічні властивості
Пробіон-Форте - відноситься до пробіотиків IV покоління. Це багатокомпонентний біологічно активний препарат, що містить мобілізовані на сорбенті живі бактерії Bacillus coagulans, Bacillus subtilis, Clostridium butyricum, Rhodopseudomonas capsulate. Сорбенти (цеоліт та діатоміт) мають сильнорозвинений поверхневий каркас, з порами різного розміру, здатними взаємодіяти з різними речовинами та клітинами пробіотичних культур. Таким чином, підвищується захист бактеріальних культур препарату при проходженні по всій довжині шлунково-кишкового тракту, завдяки чому вони швидше заселяють кишечник.

Bacillus subtilis-спороутворююча бактерія, що пригнічує грам-позитивні та грам-негативні бактерії шляхом їх конкурентного витіснення, не викликаючи при цьому резистентність. Стимулює розвиток Clostridium butyricum, що продукує масляну кислоту.

Bacillus coagulans - спороутворююча бактерія, що синтезує багато важливих вітамінів у шлунково-кишковому тракті, такі як, вітамін К і рибофлавін, фолієва кислота. Сприяє підтримці кислотно-лужного балансу в товстому кишечнику, засвоєнню поживних речовин. Стимулює зростання пробіотичної мікрофлори, зокрема Bacillus subtilis. Пригнічує зростання патогенних мікроорганізмів, таких як Shigella dysenteriae, відновлює мікрофлору кишечника, адсорбує кишкові токсини в організмі.

Clostridium butyricum - спороутворююча бактерія, що синтезує велику кількість коротколанцюгових жирних кислот, особливо N-олійну кислоту, в просвіті кишечника. Масляна кислота, у свою чергу, діє антимікробно, проти грамнегативних бактерій, таких як Escherichia coli, Salmonella sp., Clostridium perfringens. Також вона є джерелом енергії для слизової оболонки кишечника - ентероцитів, що сприяє збільшенню довжини кишкових ворсинок.

Rhodopseudomonas capsulate – пурпурні фотосинтетичні бактерії, які у зовнішньому середовищі на світлі споживають сірководень та молочну кислоту, виробляючи при цьому вуглеводи. Вуглеводи споживаються молочнокислими бактеріями із виділенням молочної кислоти. Таким чином, замикається цикл симбіозу цих бактерій. Як наслідок, знижується рівень сірководню та аміаку у зовнішньому середовищі. В результаті знижується бактеріальне обсіменіння патогенними мікроорганізмами підстилки тварин.

Симбіоз всіх перерахованих бактерій дозволяє покращувати не тільки мікрофлору кишечника, але й суттєво знижувати ризик виникнення бактеріальних захворювань за рахунок природного витіснення у зовнішньому середовищі умовно-патогенних бактерій (Escherichia coli, Salmonella sp., Clostridium perfringens) шляхом активного розмноження молочнокислих бактерій.

Цеоліт та Діатоміт-адсорбенти природного походження. Вони уповільнює проходження харчових мас шлунково-кишковим трактом, тим самим створюють умови для більш повного всмоктування поживних речовин. Крім цього, тварини, що швидко ростуть (свині, бройлери) споживають велику кількість води, що також знижує засвоюваність корму. Цеоліти та діатоміти, будучи хорошими гідротаторами, пролонгують травлення та сприяють підвищенню конверсії корму. При проходженні цеоліту шлунково-кишковим трактом, в результаті механохімічних реакцій, регулюється сольовий баланс організму. Виводяться з організму надлишкові йому хімічні елементи та його сполуки, зокрема канцерогенні, які з кормом і поповнюють його відсутніми хімічними компонентами. Діатоміт містить мінеральні речовини: кремній, залізо, марганець, кальцій, магній, калій, натрій, фосфор та ін., які беруть участь у багатьох біохімічних процесах, і, зокрема, у процесах розпаду та синтезу білків, жирів та вуглеводів.

 

 

читать дальше свернуть
Отзывы
6 отзывов
100% положительных
Вікторія
27 октября 2022г. в 20:23
Дуже вдячна за оперативну роботу. Менеджер передзвонив, записав адресу доставки і зразу відправив замовлення. Бажаю успіхів і добробуту компанії. Рекомендую до співпраці.
Роман С.
15 декабря 2021г. в 10:31
Хлопці молодці. Все швидко і професійно.
Артём
25 июля 2021г. в 23:45
Очень понравилось! Рекомендую!
Константин
22 декабря 2020г. в 19:02
Все ок, быстро связались, быстро отправили. все кошерно. рекомендую.
Якименко Елена Николаевна
11 февраля 2020г. в 23:22
Заказ пришёл быстро,спасибо.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти