Продам Пшеницю

Продам Пшеницю - Agrobiz.net
Договорная В наличии
Задать вопрос

Пропоную Пшеницю

 

За морфологічними особливостями види пшениці обєднують у дві групи: пшениці справжні, або голозерні і полбяні, або плівчасті. Плівчасті, на відміну від голозерних, утворюють ламкий колос, який у достиглому стані при легкому надавлюванні ламається на окремі колоски з зерном разом із члениками стрижня. При обмолочуванні голозерних пшениць у бункер комбайна надходить зерно без лусок.

До голозерних пшениць належать: мяка, тверда, тургідум, карликова, круглозерна, польська, карталінська, а до плівчастих — спельта, однозернянка, двозернянка, Маха, Тимофєєва та інші дикі види.

Серед усіх видів найбільше поширення і значення мають мяка та тверда пшениці. Їхні посіви перевищують 98% загальної площі пшениці. При цьому на частку мякої в Україні припадає 90% площі.

Мяка пшениця (T. aestivum L.) — однорічна озима або яра травяниста рослина з мичкуватою кореневою системою, яка проникає уґрунт на глибину 1—1,5 м і більше. Стебло — прямостояча соломина, заввишки у низькорослих (карликових і напівкарликових) сортів — 60—90 см, середньорослих — 100—110, високорослих — 110—125 см; складається з 4—7 міжвузлів.

Пшениця відзначається підвищеною кущистістю, утворюючи в середньому 3—5 стебел від одного кореню, у тому числі продуктивних — 2-3.

Листки у мякої озимої пшениці майже голі, ярої — опушені, завдовжки 15—25 см і більше, завширшки 1—2 см.

Пшениця тверда
Пшениця мяка

Колос різної довжини: короткий — до 8 см, середній — 8—10, довгий — понад 10 см; за формою — циліндричний (призматичний) з однаковою шириною уздовж колоса; веретеноподібний, який звужується до верхівки і в меншій мірі до основи, та булавоподіб-ний (скверхедний), який до верхівки потовщується. У колосі утворюється 15—25 колосків — здебільшого 5-квіткових, з яких звичайно розвиваються і утворюють зерно 2—3 нижні квітки.додаткові та бічні кореневі види

Якщо у пшениці мякої у перерахунку на 10 см стрижня розміщується менше 16 колосків, колос вважається нещільним; 17—22 — середньощільним, 23—28 — щільним, понад 28 — дуже щільним; у твердої пшениці нещільний колос має до 24 колосків на 10 см стрижня; середньощільний — 25—29, щільний — понад 29 колосків.

Щільність колоса визначають також за кількістю колосків у перерахунку на 1 см стрижня. Встановлюють її шляхом ділення суми всіх колосків, за винятком верхівкового, на довжину стрижня. Можна встановити щільність колоса за середньою довжиною членика, для чого довжину стрижня ділять на кількість члеників. Якщо довжина членика понад 6 мм, колос вважають дуже нещільним, 5—6 мм — нещільним, 3,8—5 — середньощільним, 3—3,8 мм — щільним та менше 1,6 мм — дуже щільним. Кількість зерен у колосі часто перевищує 30—35 шт., а середня маса зерна у ньому становить 1—1,5 г (іноді до 2,5—4 г); маса 1000 зерен — 25—55 г, частіше — близько 40 г. Зерно за формою овальне, яйцеподібне, бочкоподібне, завдовжки 4—11 мм.

Мяка пшениця — самозапильна рослина, але у жарку погоду може запилюватися перехресне. Тверда пшениця (T. durum Best.) представлена у культурі в основному ярими сортами і зовсім мало — озимими. Порівняно з мякою вона високоросліша, утворює стебла з восковим нальотом, які у верхній частині (ближче до основи колоса) виповнені серцевиною. Листки голі, також покриті восковим нальотом. Колос щільний, з середнім індексом щільності 25—30 і більше. Остюки грубі, значно переважають довжину колоса, яка коливається від 3,5 до 17 см. Колоскові луски жорсткі, зерно при достиганні міцно утримується квітковими і колосковими лусками й не обсипається. Зерно видовжене — до 12 мм, у поперечному перерізі — округло—кутасте.

Страна производитель: Украина
Репродукция: Элита
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Продам Пшеницю

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Продажа пшеницы
Продаете семена? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Озима Пшениця Скаген
6 000,00 грн
Озима Пшениця Скаген
Продавец:ПОДІЛЛЯ-АГРОХІМСЕРВІС
Достаток
5 500,00 грн
Достаток
Продавец:ПОДІЛЛЯ-АГРОХІМСЕРВІС
Самурай
8 000,00 грн
Самурай
Продавец:ПОДІЛЛЯ-АГРОХІМСЕРВІС
Пшениця Озима, Чигиринка (еліта)
8 000,00 грн
Пшениця Озима, Чигиринка (еліта)
Продавец:Черкаська ДСГДС ННЦ "ІЗ НААН"

Вы смотрели

Продам Пшеницю
Цена договорная
Продам Пшеницю
Продавец:ФХ Бутенко