Каталог товаров

Проектування олійних станцій в Україні

в наличии
код: 1282780796
21 860,00 грн.
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Описание товара
Компактні гідростанції Hydronit

Гідравлічні компактні міністанції та мікростанції Hydronit мають зменшену кількість стандартних компонентів і в поєднанні з великим складським запасом дають можливість у короткий термін отримати надійний, оптимізований продукт.
Гідростанції, виходячи з тех.завдання клієнта, комплектуються електродвигунами постійного або змінного струму починаючи від 150W і закінчуючи 7,5 kW, з шестеренними насосами витратою від 0,3 до 25 літрів за хвилину і тиском до 320 бар.

Гідравлік Лайн пропонує гідростанції Hydronit для використання в підйомних платформах, підйомниках, підйомних столах, мультиліфтах, пресах, підйомно-транспортних механізмах.

Гідравлічна насосна станція (маслостанція) використовується для роботи як джерело гідравлічної енергії для гідроінструменту, гідравлічних механізмів. Маслостанції використовуються в багатьох галузях промисловості: чорної та кольорової металургії, вугільної та гірничорудної, промисловому та цивільному будівництві, енергетиці, автомобільному, машинобудуванні, залізничному та річковому транспорті, харчовій промисловості та сільському господарстві. Гідростанція використовується для приводу різного технологічного гідравлічного обладнання механізмів пресів та кувальних комплексів, прокатних станів, гідравлічних маніпуляторів та іншого промислового обладнання, ручного гідравлічного інструменту. гайковерт, пила дискова, насос занурюваний шламовий, пила ланцюгова, кутова шліфувальна машина, гідравлічний ручний свердло. маслобака, типу приводу, числу потоків та ступенів подачі робочої рідини. Якщо розглянути вищеперелічені параметри докладніше, необхідно, перш за все, визначитися з номінальним робочим тиском маслостанції високого тиску, потрібним щоб гідравлічне обладнання, що підключається до маслостанції, функціонувало нормально. Варто підбирати зв'язку маслостанція та гідроінструмент, так, щоб ці показники збігалися, інакше заявлених виробником технічних характеристик очікувати не доведеться.

Головними характеристиками маслостанції можна назвати продуктивність і тиск робочої рідини, який маслостанція створює. Максимальний тиск робочої рідини, визначений світовими стандартами, відповідає значенню в 700 Бар. Підбір ємності маслостанції також має велике значення. Від цього показника можуть залежати як тиск робочої рідини, так і загальні характеристики роботи маслостанції, безперебійність її роботи. Ємність маслостанції визначається сумарною ємністю всіх споживачів, продуктивністю насоса. Тип приводу олії високого тиску обумовлений умовами її подальшого застосування. Залежно від умов маслостанції гідравлічні можуть використовувати як джерело енергії електричну мережу 220 В або 380 В або володіти для цієї мети автономним дизельним або бензиновим двигуном. Олії з бензиновим приводом є найбільш компактними. Гідростанції можуть мати пневматичний привід. Олія гідравлічна з пневмоприводом може використовуватися на виробництвах з жорсткими вимогами до пожежної безпеки, наприклад, таких як нафтохімічна та гірничодобувна промисловість.

Виробництво гідравлічних станцій високого тиску на території Росії з'явилося відносно недавно, проте вже досягнуто значних результатів. Гідростанції та маслостанції, що виробляються в Росії відповідають вимогам щодо якості виробництва та надійності експлуатації, водночас мають серйозні переваги перед закордонними
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 469551413
24 280,00 грн.
в наличии
код: 1284213224
22 480,00 грн.
в наличии
код: 469553131
22 860,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти