Проектування та монтаж ліній якості, Ахтырка

Последнее редактирование: 24.01.2018 .
Проектування та монтаж ліній якості - Agrobiz.net
Договорная В наличии
0 отзывов

Одним з головних процесів в роботі насіннєвого господарства є аналіз якості насіннєвого матеріалу. Для цього широко застосовуються фотосепаратори або як їх ще називають оптичні сортувальні машини.

Принцип роботи фотосепаратора заснований на виявленні сторонніх тіл в загальній масі зерна, за допомогою не співпадання кольору цього тіла з кольором основного матеріалу.

В наш час в основному застосовуються 3 види фотосепараторів:

 • » працюючі на сенсорах;

 • » працюючі на спеціальних CCD-камерах;

 • » із застосуванням спеціальних кольорових камер.

Сенсор являє собою кремнієву пластину яка реагує на потужність світлового потоку. Аналіз зерновий маси проводиться по всій площі зернового потоку. Цей тип є застарілим і мало використовується для виробництва сучасних фотосепараторів.

CCD-камера являє собою матрицю, що складається з набору кремнієвих пластинок (світлочутливих елементів). Зображення від такої матриці виходить не розмите, а точкове. Застосування CCD-матриці дає можливість повністю аналізувати вміст лотка, а не окремого каналу.

При застосуванні в роботі фотосенсора кольорових камер формування зображення відбувається шляхом сканування зерновий маси в різних колірних спектрах. Після цього з застосуванням спеціальних комп’ютерних алгоритмів відбувається розпізнавання чужорідних тіл.

Фотосепаратори з використанням кольорових камер і CCD-матриць мають ряд переваг в порівнянні з сенсорними сортувальними машинами. Це більш скрупульозний аналіз зернової маси який не тільки дозволяє виявляти чужорідні тіла, але також дає можливість знайти зерна з механічними пошкодженнями, а також ознаки різних захворювань на них.

Сучасні фотосепаратори дозволяють провести очистку продукту до 99,9%.

Компанія «Будагроплюс» має багаторічний досвід роботи з проектування, монтажу, ліній якості для підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні елітних сортів різного посівного матеріалу зернових, олійних, бобових культур.

У своїй роботі ми використовуємо широку лінійку обладнання від перевірених постачальників країн Італії, Німеччини, США, Болгарії, Росії, Китаю, України. Це дає можливість підібрати обладнання, яке буде повністю задовольняти потреби Вашої фірми в питаннях якості сортування продукту, а також цінової політики.

Ми виконаємо повний перелік робіт з проектування ліній, постачання та встановлення обладнання, підібраного за бажанням замовника, введення в експлуатацію, навчання персоналу роботі з новим обладнанням, сервісним обслуговуванням та ремонтом.

Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Проектування та монтаж ліній якості

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует проектирование сельскохозяйственных объектов?
Это займет менее одной минуты