Прометрекс, к.с. Гербіцид

Прометрекс, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
284,21 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Прометрекс — гербіцид триазинової групи, має вибіркову дію і може застосовуватися як до сходів, так і після сходів культури. Препарат надходить до рослини через коріння та паростки при до сходовій обробці, а також через листя при після сходовому застосуванні. Прометрекс переміщується по рослині та акумулюється в апікальній меристемі. Пригнічує процес фотосинтезу, що призводить до загибелі молодих бур’янів.Частковий перелік бур’янів, які контролює Прометрекс® 50, к. с.:Українська назваЛатинська назваУкраїнська назваЛатинська назваАмброзія полинолистаAmbrosia artemisiifoliaМак самосійкаPapaver rhoeasБерезка, видиConvolvulus spp.Мишій, видиSetaria spp.Вероніка, видиVeronica spp.Осот, видиSonchus spp.ВівсюгAvena fatuaПальчатка Криваво-червонаDigitaria sangunalisСпориш звичайнийPolygonum aviculareПаслін, видиSolanum sppГірчиця польоваSinapis arvensisПортулак городнійPortulaca oleraceaГрицики звичайніCapsella bursapastorisКалачики, видиMalva sppMalva sppGaleopsis tetrahitПросо, видиPanicum spp.Зірочник середній (мокрець)Stellaria mediaПросо куряче (плоскуха)Ecninocnloa crus-galliКропива жалкаUrtica urensРоман польовийAnthemis arvensisКурячі очка польовіAnagalhs arvensisРутка лікарськаFumaria offi cinalisЛобода, видиChenopodium spp.Талабан польовийThlaspi arvensisЛутига розлогаAtriplex patulaШпергель звичайнийSpergula arvensisЩириця, видиAmaranthus spp.
Прометрекс застосовують шляхом суцільного обприскування грунту. Тривалість дії препарату складає понад 4–10 тижнів залежно від грунтово-кліматичних умов. На важких грунтах з високим вмістом гумусу норма витрати повинна бути максимальною. Не проводити міжрядної культивації після застосування препарату Прометрекс — це понизить його гербіцидну дію. Вологість є необхідною для активації роботи препарата. В посушливих ґрунтових умовах рекомендується мілке загортання на глибину 2–3 см — це забезпечить більш надійний контроль бур’янів. Знищує бур’яни в момент їх проростання при до сходовому застосуванні та протягом 4–7 днів при після сходовому внесенні.Немає обмежень щодо культур сівозміни наступного року. Якщо культура, під яку вносили препарат з будь-яких причин загинула і є необхідність пересіву пересівати можна тільки культури толерантні до дії препарату (соняшник, картопля, морква, коріандр, горох тощо).
Селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами у посівах багатьох польових культурах.
Визнаний фахівець проти гірчиці польової та редьки дикої.Не має обмежень у сівозміні.Висока селективність дії.Істотно знижує негативний вплив бур’янів у ранній, найбільш важливий період розвитку культурних рослин.
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Упаковка: пластиковая тара
Вид: избирательного (селективного) действия
Форма выпуска: концентрат суспензии
Применение: для подсолнечника
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Прометрекс, к.с. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
658,39 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 340,38 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 559,03 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Мілафорт КС
218,00 грн
Мілафорт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Сульфоніл ВГ
1 857,80 грн
Сульфоніл ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Геліос Екстра РК
152,54 грн
Геліос Екстра РК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв