Каталог товаров

Протруйник Росток 1 л

в наличии
код: 579
280,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Діючі речовини: карбоксил 400 г/л + триадименол 97 г/л + тебуконазол 3 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії з додаванням комплексу поверхнево-активних речовин, біологічно-активних речовин та сигнального барвника.   

Чим відрізняється від інших:

Складається з 3-х системних діючих речовин та стимулятора росту. Росток повністю захищає від сажкових хвороб, комплексу патогенів, що спричиняють хвороби коренів, прикореневої частини стебла та хвороб листя (на ранніх етапах розвитку), стимулює розвиток коренів та надземної частини культури, підсилює стійкість рослин до несприятливих факторів зовнішнього середовища (посух, низьких температур тощо).  

Спектр дії препарату:

Тверда та летюча сажки, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, сітчаста плямистість, пухирчаста сажка, летюча сажка, фузаріозна стеблова гниль, гельмінтоспоріоз листя, нігроспороз листя.Зареєстровані норми витрати  

Культура Шкідливі об'єкти Норма витрати препарату, л/га
Пшениця озима

Тверда, летюча сажака, гельментоспорізні 

1,0
Пшениця яра фузаріозні кореневі гнилі, пліснявіння насіння 0,25-0,36
Ячмінь ярий Тверда, летюча сажки, гельмінтоспоріозні та фузаріозні кореневі гнилі, пліснявіння насіння сітчаста плямистість 0,15-0,25
Пшениця яра, ячмінь ярий Тверда, летюча сажки, гельмінтоспоріозні та фузаріозні кореневі гнилі, пліснявіння насіння сітчаста плямистість 0,7
Кормовий та столовий буряк Довгоносики, блішки, попелиці 0,15-0,2
Кукурудза стеблова гниль, гельмінтоспоріоз листя, нігроспороз листя 1,0
Соя гнилі, пероноспороз, аскохітоз, бактеріальні плямистості. 0,8-1,0
Горох Білан капустяний, капустяна совка, капустяна міль 0,2-0,25

Спектр дії препарату:

Тверда та летюча сажки, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, сітчаста плямистість, пухирчаста сажка, летюча сажка, фузаріозна стеблової гнилі, гельмінтоспоріоз листя, нигроспороз листя, борошниста роса, снігова пліснява, септоріоз.

Приготування робочого розчину:

100 мл препарату розвести в 1 л води. Цього розчину достатньо для обробки 100 кг насіння. Обробку проводять безпосередньо після розбавлення водою. Протруєне насіння зберігати в прохолодному місці і висіяти в максимально короткий термін після обробки.

 

читать дальше свернуть
Характеристики
Препаративная форма
Концентрат суспензии
Химический состав
Неорганические
Обрабатываемые культуры
Пшениця, Ячмінь, Буряк, Кукурудза, Соя, Горох
Содержание действующего вещества
Карбоксил 400 г/л + Триадименол 97 г/л + Тебуконазол 3 г/л
Действующее вещество
Карбоксин|Тебуконазол|Триадимефон
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Новая Пошта (відділення)

Justin (відділення)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: 598
190,00 грн.
в наличии
код: 596
72,00 грн.
в наличии
код: 690
40,00 грн.
в наличии
код: 70
315,00 грн.
в наличии
код: 71
85,00 грн.
в наличии
код: 664
810,00 грн.
нет в наличии
код: 665
50,00 грн.
нет в наличии
код: 666
27,00 грн.
нет в наличии
код: 663
35,00 грн.
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти