Псевдобактерин 2 Біопрепарат

Псевдобактерин 2 Біопрепарат - Agrobiz.net
106,45 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Знаходяться в складі препарату "Псевдобактерін-2" спеціально підібрані бактерії P. aureofaciens продукують ооміцін А - природні антибіотики, які відіграють важливу роль в супрессии (придушенні) зростання збудників хвороб зернобобових культур, також синтезують индолил-3-оцтової кислоти (ІОК) , яка, стимулює ріст і розвиток рослин.Бактерія P. aureofaciens продукують пігменти, звані сідерофори, які зв'язують залізо і транспортують його в клітини бактерій. Сідерофори мають високу спорідненість до тривалентного заліза, завдяки чому утворює з ним стабільні комплекси, недоступні для використання фітопатогенних мікроорганізмами. Таким чином, зв'язування заліза сідерафорамі призводить до обмеження зростання фітопатогенних мікроорганізмів і поліпшенню росту рослин.
Застосовується шляхом обприскування культур в період вегетації. Обробку "Псевдобактеріном-2" можна поєднувати з хімічною прополкою гербіцидами або в баковій суміші з інсектицидами і мікроелементами. У разі застосування "Псевдобактеріном-2" з іншими препаратами в одній баковій суміші, заливати його необхідно в останню чергу, після наповнення бака водою більш ніж на половину обсягу. Для максимальної ефективності дії біофунгіциду рекомендується додавати в робочий розчин сечовину (карбомид) з розрахунку 3-5 кг / га у фізичній вазі.
Біофунгіцид призначений для захисту зернових, овочевих і плодово-ягідних культур від грибкових та бактеріальних захворювань.
має високу антогоністіческіе активністю проти широкого спектра збудників хвороб рослин ( Fusarium, Helminthosporium, Pseudocercosporella, Pythium, Erysiphe, Septoria, Pyrenophora, Puccinia, Pseudomonas, Xanthomonas, Rhizoctonia, Cladosporium, Erysiphe, Cercospora ) .забезпечує активний захист і профілактику від грибних і бактеріальних захворювань;стимулює ріст і розвиток рослин;зміцнює імунний статус культури;поліпшується якість і обсяг врожаю;не викликає звикання у патогенних мікроорганізмів;покращує фосфорне живлення рослин;істотно знижує вартість захисних заходів;застосовується в будь-якій фазі розвитку культури;знімає стрес, викликаний хімічними пестицидами.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Псевдобактерин 2 Біопрепарат

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
422,06 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
222,28 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Бордосская смесь 700г
28,60 грн
Бордосская смесь 700г
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Топаз 3 гр.
11,50 грн
Топаз 3 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв