Псевдобактерин 2 Біопрепарат, Кропивницкий

Последнее редактирование: 21.03.2018 .
Псевдобактерин 2 Біопрепарат - Agrobiz.net
109,13 грн. /шт В наличии
0 отзывов
Знаходяться в складі препарату "Псевдобактерін-2" спеціально підібрані бактерії P. aureofaciens продукують ооміцін А - природні антибіотики, які відіграють важливу роль в супрессии (придушенні) зростання збудників хвороб зернобобових культур, також синтезують индолил-3-оцтової кислоти (ІОК) , яка, стимулює ріст і розвиток рослин.Бактерія P. aureofaciens продукують пігменти, звані сідерофори, які зв'язують залізо і транспортують його в клітини бактерій. Сідерофори мають високу спорідненість до тривалентного заліза, завдяки чому утворює з ним стабільні комплекси, недоступні для використання фітопатогенних мікроорганізмами. Таким чином, зв'язування заліза сідерафорамі призводить до обмеження зростання фітопатогенних мікроорганізмів і поліпшенню росту рослин.
Застосовується шляхом обприскування культур в період вегетації. Обробку "Псевдобактеріном-2" можна поєднувати з хімічною прополкою гербіцидами або в баковій суміші з інсектицидами і мікроелементами. У разі застосування "Псевдобактеріном-2" з іншими препаратами в одній баковій суміші, заливати його необхідно в останню чергу, після наповнення бака водою більш ніж на половину обсягу. Для максимальної ефективності дії біофунгіциду рекомендується додавати в робочий розчин сечовину (карбомид) з розрахунку 3-5 кг / га у фізичній вазі.
Біофунгіцид призначений для захисту зернових, овочевих і плодово-ягідних культур від грибкових та бактеріальних захворювань.
має високу антогоністіческіе активністю проти широкого спектра збудників хвороб рослин ( Fusarium, Helminthosporium, Pseudocercosporella, Pythium, Erysiphe, Septoria, Pyrenophora, Puccinia, Pseudomonas, Xanthomonas, Rhizoctonia, Cladosporium, Erysiphe, Cercospora ) .забезпечує активний захист і профілактику від грибних і бактеріальних захворювань;стимулює ріст і розвиток рослин;зміцнює імунний статус культури;поліпшується якість і обсяг врожаю;не викликає звикання у патогенних мікроорганізмів;покращує фосфорне живлення рослин;істотно знижує вартість захисних заходів;застосовується в будь-якій фазі розвитку культури;знімає стрес, викликаний хімічними пестицидами.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Псевдобактерин 2 Біопрепарат

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты