Каталог товаров

Розкидач мінеральних добрив (РУМ) 200 літрів пластиковий

в наличии
код: 515694002
9 600,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Житомирская обл., Любар
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
9 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Розкидач призначення для поверхнево внесення твердих мінеральних добрив в гранульований и крісталічному виде (в основном піджівлення), сівбі зернових и сивий

Розкидач складається з рами, бункера пірамідальної форми, подаючись, дозувального и розкідального пристрою. Принцип роботи агрегату слідуючій: при переміщенні по полю, добрива Із бункера с помощью подаючись пристрою подаються на центробіжні тукорозсіваючі апарати, Які розподіляють їх віялоподібнімі потоками по поверхні грунту.

Необхідну якість роботи Розкидач Забезпечує при работе в різніх грунтово- кліматичних зонах на полях з нахилом НЕ более 8º. Машини забезпечують Внесення добрив на полях та в садах з послідовнім заробленням їх ґрунтообробнімі знаряддямі, а такоже підкормку озимих зернових и просапніх культур, лугів и пасовища.

Завантаження розкідачів проводитися в польових условиях автомобільнімі та тракторні завантажувачамі, а такоже навантажувача Загальне призначення.

Привід робочих ОРГАНІВ здійснюється від валу відбору потужності трактора с помощью карданного валу и конічніх редукторів. Навісний однодисковий тукорозкідач мінеральних добрив призначення для поверхнево Внесення гранульованого и пілоподібніх добрив на оброблюваніх полях, луках, стерні и пасовища. Для кріплення вікорістовується тріточкова система трактора. Робоча ширина - 4-14 м-кодів Вага - 80 кг Вжіваність від 24 л.с. Здатно вносіті мінеральні суміші и Здійснювати розкідній посів насіння

Сучасні розкідачі відрізняються здатністю розпілюваті рівномірнім кулею як добрива, так и будь-які дрібнодісперсні Речовини - пісок и щебінь, дроблень гравій и грануляту. Такоже до перевага та особливо цієї техніки відносять можлівість рівномірно розподіляті суміш на поверхню. До того ж, деякі моделі розкідачів добрив фермери Використовують вместо сіялкі для посіву зернових та трав`яністіх культур.
Розкідачі міндобрів виготовляють різної ширини захоплення, від котрої напряму Залежить продуктивність роботи. Для рівномірного Внесення добрив розкідачі обладнані розподільчімі дисками . Бувають моделі з решіткамі, Які захіщають від крупних домішок.
Розкідачі міндобрів бувають причепні та навісні. Ті й інші агрегатуються з міні-тракторами.

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новый
Тип
Навесные
Агрегация
для минитрактора
Материал
Пластик
Особенности
Лейка
Состояние
новый
обьем
200 л
Назначение
для навесного и прицепного оборудования
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Накладний платіж

Предоплата

Варианты доставки

Нова Пошта

Самовивіз

Інтайм

Автолюкс

Гюнсел

Нічний Експрес

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: 179322036
9 100,00 грн.
в наличии
код: 441035191
9 900,00 грн.
в наличии
код: 179317436
36 500,00 грн.
в наличии
код: 441035059
10 000,00 грн.
в наличии
код: 233372454
6 000,00 грн.
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти