КВАДРОСТИМ Стимулятор Росту Рослин, Первомайск

Последнее редактирование: 13.02.2018 .
КВАДРОСТИМ Стимулятор Росту Рослин - Agrobiz.net
195,00 грн. /кг В наличии
0 отзывов

Стимулятор росту рослин КВАДРОСТИМ 

 

До складу препарату «Квадростим» входить чотири групи органічних сполук, абсолютно нешкідливих для людей і тварин. Унікальність даних стимуляторів полягає в комплексному впливі на біохімічні процеси, що відбуваються в рослинній клітині і в організмі рослини в цілому.

До складу препаратів входять наступні компоненти:

По-перше, поліетилен оксид (400 і 1500), властивості якого вже давно відомі і описані в багатьох наукових працях, надає препарату функції стимулятора росту, кріопротектора, прилипача.

По-друге, гумінові сполуки, є природними стимуляторами коренеутворення, і можуть додатково хелатувати мікроелементи і стимулюють клітинний обмін, умовно кажучи, підсилюють «апетит рослин».

По-третє, в препараті «Квадростім» міститься арахідонова кислота, яка відноситься до групи поліненасичених жирних кислот і є однією зі складових вітаміну F. У вищих рослинах арахідонової кислоти зустрічається рідко, проте її присутність в клітині викликає виробництво гормонів, відомих як простагландини. У рослинному організмі вони індукують загальну стійкість до абіотичних і біотичних руйнівних факторів. Потрапивши в рослину, арахідонова кислота «включає» його захисні реакції, підвищує стійкість до стресових факторів. Іншими словами, у рослин стимулюється підвищення іммунітета. Діє арахідонова кислота в надзвичайно малих концентраціях і швидко трансформується в інші сполуки (простагландини), не завдаючи шкоди ні рослинам, ні людям. Ефект обробки діє не менше місяця. У певних концентраціях арахідонова кислота стимулює синтез фітоалексинів, які сприяють підвищенню локальної стійкості рослин до негативного впливу фітопатогенних організмів. Потрапляючи на насіння або на вегетуючі рослини, вона стимулює всі аспекти зростання: поділ і розтягування клітин, ріст стебла, листя і коріння, утворення квіток і розвиток плодів, а також сприяє виробленню імунітету до бактеріальних і вірусних хвороб. Таким чином, застосування препарату, що містить арахідонову кислоту, дозволяє завчасно (до початку дії стресового чинника) сформувати у рослини стійкий імунітет не тільки до несприятливих факторів навколишнього середовища, а й локальний імунітет до впливу фітопатогенів, при цьому, стимулюючи всі життєві процеси, що відбуваються в організмі на момент внесення і надалі.

По-четверте, препарат «Квадростим» містить потужний антиоксидант - бурштинову кислоту. Вона легко всмоктується через поверхню рослини, оброблюваного насіння, посадкового матеріалу і починає активно діяти на енергетичні центри молодих пагонів, як природний активатор (стимулятор) їх життєстійкості. Янтарна кислота є потужним джерелом енергії в живій клітині: прискорює всі біохімічні процеси, сприяє розвитку в несприятливих умовах і швидкому виведенню токсинів, особливо при нестачі кисню. Наявність бурштинової кислоти в грунті, стимулює розвиток грунтової мікрофлори, в свою чергу сприяє більш потужному розвитку первинної кореневої системи пагонів. Таким чином, поєднуючи властивості діючих речовин препарату «Квадростім», отримуємо його основні функції:
стимуляція зростання і розвитку рослин;
посилення стресостійкості рослин до біотичних і абіотичних факторів;
підтримання життєздатності клітин рослин;
підвищення якісних і кількісних показників врожайності.
Свідоцтво про державну реєстрацію серія А №03651.

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о КВАДРОСТИМ Стимулятор Росту Рослин

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует стимуляторы роста растений?
Это займет менее одной минуты