Каталог товаров

Реконструкція зерноочисних агрегатів ЗАВ

в наличии
код: 563031563
25,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Житомирская обл., Житомир
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
14 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Пропонуємо реконструкцію та монтаж зерноочисних агрегатів ЗАВ та зерноочисно-сушильних комплексів КЗС на базі використання універсальних вібровідцентрових сепараторів СВ-25 (50).

Встановлюємо додатковий похилий в'їзд (пандус) та естакаду до приймального транспорту задля забезпечення прийому прибраного комбайном вороха зерна з транспортних засобів великої місткості. При проведенні реконструкції враховуємо оптимальне розташування в наявній конструкції всіх агрегатів.

Ефективність реконструкції агрегатів ЗАВ та комплексів КЗС:

  • технологічну та економічну ефективність реконструкції агрегатів типу ЗАТ проведено, та її доцільність підтверджено Харківською МІС;
  • використання наявної будівлі;
  • виключення необхідності додаткових витрат на тимчасове зберігання зерна на майданчику;
  • зниження витрати пального на процеси післязбиральної обробки;
  • обмеження необхідності збирання зерна з валиків.

Тривалість реконструкції ЗАВ:

  • ЗАВ-20 - не більше 12 днів,
  • ЗАВ-40 - не більше 15 днів.

Тривалість будівництва ЗАВ з нуля:

  • ЗАВ-20 - не більше 50 днів,
  • ЗАВ-40 - не більше 60 днів.

З питань реконструкції ЗАВ звертайтесь за номерами телефонів, вказаних на сайті. Також можна замовити будівництво ЗАВ.

 

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
код: 744979767
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти