Каталог товаров

Ресори на легковий причіп AL-KO 4 листа 45 мм

в наличии
код: R454
764,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Інтернет-магазин Причіп Фермер пропонує замовити з доставкою ресори для автомобільного причепу. Повний опис та застосування наведені нижче.

Легкові ресори для причепаресори для легкових причепів купити

Тип ресори плаваюча "АЛКО",

Ширина 45 мм

Ресори 4-х листові, встановлюються із заводу на більшу частину легкових причепів українського виробництва.

Матеріал – високоміцна пружинна сталь марки 60Si 2Mn

Ресора проходить випробування на «втому», шляхом перевірки на спеціальному устаткуванні протягом 130.000 циклів. Для цього спочатку ресору навантажують до осадки 25 мм у місці докладання сили, потім циклічно до 50 мм протягом 130.000 циклів. Також тричі ресору навантажують до горизонтального положення. Запас вантажопідйомності понад 40%, тобто вісь із нашою 4-х листовою ресорою на 450кг. Витримує навантаження 1200кг.

Перевірено під час проходження дорожніх випробувань на полігоні Iveco у Німеччині. Висока міра згасання коливань. Неможливість деформації при перевантаженні за рахунок застосування вільного кінця. Можливість застосування без амортизаторів, що істотно здешевлює виробництво причепів. Такий принцип застосовується у всіх країнах із розвиненим ресорним ринком. Простота заміни зношеної ресори на нову.

Також у каталозі ви можете купити легкові причепи. Ознайомтесь з усіма розділами сайту.

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Состояние
Новые
Тип прицепа
Прицеп
Тип запчасти
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: HOM-AL
203,00 грн.
в наличии
код: 1191985655
96,00 грн.
в наличии
код: 401
30,00 грн.
в наличии
код: УП-101
15,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти