Рейсер, к.е. Гербіцид

Рейсер, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
487,31 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Рейсер — гербіцид з групи хлороацетамідів і діє за рахунок пригнічення синтезу каротиноїдів. Препарат надходить до рослини через коріння і швидко пересувається до тканин листя чутливих бур’янів. Проростаючи бур’яни гинуть до їх появи на поверхні або з’являються знебарвлені і швидко гинуть. Рейсер блокує синтез бетакаротину, який відповідає за захист хлорофілу від фотоокислення під дією сонячного світла.Частковий перелік бур’янів, які контролює Рейсер®, к. е.:Українська назваЛатинська назваУкраїнська назваЛатинська назваАмброзія полинолистаAmbrosia artemisiaefoliaМак самосійкаPapaver rhoeasБіфора променистаBifora testiculaМетлюг звичайнийApera spica-ventiВероніка, видиVeronica spp.Мишій, видиSetaria spp.Галінсога дрібноквітковаGalinsoga parvifl oraМолочай, видиEuphorbia spp.Спориш звичайнийPolygonum aviculareНагідки звичайніCalendula arvensisГірчиця польоваSinapis arvensisНезабудка польоваMyosotis arvensisГрицики звичайніCapsella bursa-pastorisОсот, види (з насіння)Sonchus spp. (seeds)Гусимець таляArabidobsis thalianaПальчатка криваво-червонаDigitaria sangunalisЖабрій звичайнийGaleopsis tetrahitПідмаренник чіпкийGalium aparineЗірочник середнійStellaria mediaПортулак городнійPortulaca oleraceaКропива глуха пурпуроваІ_атіит purpureumLamium purpureumПриворотень польовийAphanes arvensisКропива глухастеблообгортаючаLamium amplexicauleПереліска однорічнаMercurialis annuaКурячі очкаAnagallis arvensisРедька дикаRaphanus raphanistrumЛобода, видиChenopodium spp.Ромашка, видиMatricaria spp.Лутига розлогаAtriplex patulaРутка лікарськаFumaria offi cinalisКіксія несправжняKickxia spp.Тонконіг однорічнийPoa annuaРоговик, видиCerastium spp.
Рейсер, к. е. застосовують шляхом суцільного обприскування ґрунту. Препарат застосовують одноразово за сезон. Для забезпечення ефективності та утворення безперервного захисногогербіцидного екрану грунт має бути добре підготовленим — вирівняним і без грудок. Можливі варіанти часу застосування:Обприскування поверхні грунту до посіву культури із загортанням на глибину 1–3 см.Обприскування поверхні грунту одразу після висівання, але не пізніше 3 днів після висівання без загортання. В умовах посушливої весни можна провести досходове загортання препарату на глибину 2–4 см легкою бороною.Зазвичай після застосування Рейсер, к. е. на соняшнику не має обмежень щодо культур сівозміни наступного року. Якщо культура, під яку вносили препарат з будь-яких причин загинула і є необхідність пересіву — обов’язково провести оранку. Тільки соняшник, картопля, морква, пастернак, петрушка можуть бути висіяні протягом 5 місяців після внесення гербіциду Рейсер, к. е.. Витримати мінімальний інтервал від дати внесення гербіциду при нормі 3 л/га для висіву (висадки) нижче зазначених культур: 6 місяців: озимі зернові (за умови проведення оранки перед висіванням); 12 місяців: будь-які культури, включаючи чутливі види — цибуля, томати, тютюн, огірки, ріпак, капуста та інші хрестоцвіті. Необхідно проводити оранку перед висіванням.
Досходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами у посівах соняшнику, нуту, картоплі та моркви.
Найкращий препарат у боротьбі з амброзією полинолистою.Високоефективний проти багатьох широколистих і злакових бур’янів.Створює тривалий захисний екран.Зберігає вологу і елементи живлення у ґрунті, мінімізуючи конкуренцію з бур’янами.Завдяки унікальній діючій речовині є незамінним при вирощуванні соняшнику за класичною технологією.
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Упаковка: пластиковая тара
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для подсолнечника
Вид: избирательного (селективного) действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Рейсер, к.е. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 560,39 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
658,64 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 342,03 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
48,00 грн
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Толазин СЕ
262,40 грн
Толазин СЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Танаїс ВГ
2 392,80 грн
Танаїс ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв