Ридоміл Голд 68вг 1кг, Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Ридоміл Голд 68вг 1кг - Agrobiz.net
641,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3647
0 отзывов

Ридоміл Голд  - фунгіцид контактно-системної дії, для боротьби з фітофторозом і альтернаріозом та іншими грибковими захворюваннями.

Діюча речовина: 40 г / кг мефеноксама + 640 г / кг манкоцеб.

Мефеноксам забезпечує внутрішню захист: системне і трансламінарну дію - захист оброблених та необроблених частин рослин, нового приросту і бульб, високий рівень ефективності проти грибів з класу оомицетов (збудників помилкових борошнистих рос), швидке розкладання в грунті.

Манкоцеб забезпечує зовнішній захист і є ефективним контактним фунгіцидом і ключовою ланкою антирезистентної стратегії.

Подвійна дія є визначальною: рослина захищається зсередини і зовні. Це означає, що можна заздалегідь упевнено планувати програму обприскувань.

    Спосіб застосування:

При використанні в кімнатному квітникарстві застосовують 2,5 грама на 1 літр води. Спочатку розводять препарат в малій кількості води, а після доливають до потрібного обсягу.

Отриманий розчин можна застосовувати при обприскуванні, замочуванні.

Для приготування робочого розчину розведіть вміст пакету (10г) в 4 літрах Води, безперервно помішуючи.

Норма витрати - 10 літрів на сотку 1. Обприскують рослини в суху, безвітряну погоду, забезпечуючи рівномірне змочування листя і стовбурів.

Перша обробка - у період вегетації до початку захворювання. Подальша обробка рекомендується з інтервалом в 10-14 днів (при високому ризику фітофторозу - через 10 днів). Останнє обприскування поводять відразу після закінчення цвітіння не пізніше ніж за 14 днів до збору врожаю. Всього проводиться 2-3 Обробки.

Повна дія препарату гарантується при профілактичному застосуванні (до появи симптомів захворювання). Розчин використати в той же день.


Виноград - проти мілдью - 2,5 кг/га .Профілактичні обробки в період активного росту рослин (починаючи з фази 4-х листків) з інтервалом 7-10 днів. Закінчення обробок через 12-14 днів після цвітіння.

Картопля -  проти фітофторозу, альтернаріозу - 2,5 кг/га . Обприскування в період вегетації. 1-ша обробка - профілактична при настанні погодних умов, сприятливих для розвитку хвороб, але не пізніше змикання бадилля в рядках. Слідуючі - з інтервалом 7-10 днів.

Цибуля (крім цибулі на перо) - проти пероноспорозу - 2,5 кг/га. Обприскування в період вегетації (О.в.П.В.). 1-ша обробка - профілактична при настанні погодних умов, сприятливих для розвитку хвороби, але до появи видимих симптомів. Слідуючі - з інтервалом 7-10 днів.

Огірки відкритого грунту - проти пероноспорозу - 2,5 кг/га. (О.в.П.В.). 1-ша обробка - профілактична при настанні погодних умов, сприятливих для розвитку хвороби, але до появи видимих симптомів. Слідуючі - з інтервалом 7-10 днів.

Томати відкритого грунту - проти фітофторозу, альтернаріозу - 2,5 кг/га. (О.в.П.В.).  1-ша обробка в період активного росту - профілактична при настанні погодних умов, сприятливих для розвитку хвороб, але до появи симптомів. Слідуючі - з інтервалом 7-10 днів.


    Заходи безпеки:

Клас небезпеки: 2 (небезпечна речовина). При використанні препарату в суворій відповідності з розробленими фірмою рекомендаціями не створюється ризику виникнення фітотоксичності. Препарат слаботоксичний для птахів і бджіл, але токсичний для риб. Можливість виникнення резистентності відсутня за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій.

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Ридоміл Голд 68вг 1кг

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: