Рімон, Шпола

Последнее редактирование: 22.01.2018 .
Рімон - Agrobiz.net
1 309,06 грн. /шт В наличии
0 отзывов

Унікальний за своєю дією препарат для боротьби з шкідниками саду і картоплі

 Формуляція: концентрат емульсії
Діюча речовина: новалурон, 100 г/л
Пакування: 1 л
Клас небезпечності: ІІІ

 Призначення препарату та механізм дії:

Рімон® 10, к .е. — інсектицид на основі бензолфенілсечовини, що діє за рахунок порушення біхімічних процесів утворення хітину — складової кутикули комах. Препарат призводить до неможливості переходу личинок з однієї стадії в другу і припиняє, таким чином, цикл розвитку комах. Це призводить до їх загибелі. Препарату властива сповільнена дія і результат помітно через деякий час після проведення обприскування. Рімон® 10, к .е. не діє на дорослих комах та яйця, проте личинки з оброблених яєць гинуть. Рімон® 10, к .е. діє головним чином, через шлунок комах і, в деякій мірі, контактно. Рімон® 10, к .е. знижує плодовитість самиць. Не проникає в тканини рослин. Препарат має подовжену дію, яка не залежить від високих температур. Рімон® 10, к .е. має інсектицидну активність проти личинок комах родин лускокрилих — Lepidoptera, твердокрилих — Coleoptera, рівнокрилих — Homoptera та двокрилих — Diptera.

 Рекомендації:

 Завчасно проведене обприскування — ключовий момент для досягнення найкращого ефекту препарату. Насамперед, це важливо у боротьбі з такими видами, личинки яких одразу після відродження з яєць занурюються всередину плода і є недосяжними для препаратів. Строк обробки яблуневих садів проти плодожерки визначають за показниками феромонних пасток (1 пастка на 1 га — в колективних садах; 1 пастка на 5 га — в промислових садах). Обприскування проводять через 3–5 днів після відлову 1 пасткою понад 5 метеликів за 7 днів при температурі повітря на заході сонця вище + 15,5° С. Вдруге сад обробляють через 2–3 тижні або за результатами відлову пастками. Завдяки механізму дії резистентність шкідників до Рімон® 10, к. е. відсутня. Цей фактор, а також властивість препарату не впливати на корисних ентомофагів під час обробки робить Рімон® 10, к. е.незамінним в інтегрованій системі захисту культури. Завдяки сучасним на повнювачам — подовжена зпахистна дія. Після висихання не змивається дощем.

 Застосування:

 Норма витрати робочої рідини: в плодових насадженнях — 1000–1200 л/га, для обробки картоплі — 200–400 л/га

Культура Норма витрати препарату, л/га Шкідливий об’єкт Спосіб, час обробок
Картопля 0,25-0,30 Колорадський жук Обприскування культури при появі дорослих жуків та у період яйцекладки
Яблуня 0,6 Яблунева плодожерка, мінуючі молі Обприскування культури в період масового льоту метеликів — на початку яйцекладки

 Сумісність:

 Суміщається з багатьма пестицидами, крім мінеральних олій. У рекомендованих дозах Рімон® 10, к. е. не є фітотоксичним для культур, що обробляються.

 Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!

Страна производитель: Израиль
Производитель: Adama
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Срок применения: в период вегетации
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Рімон

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты