Каталог товаров
-5%

Риномек 100 мл Ветсинтез

в наличии
код: вс50014
505,00 грн.
экономия: 25,25 грн.
479,75 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Риномек (розчин) на вигляд від безбарвного до жовтуватого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину: еприномектин - 10,0 мг.

Допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол, спирт бензиловий, розчинники – до 1 мл.

Фармакологічні властивості

ATCvet QP54, ендектоциди (QP54AA, авермектини).

Діючою речовиною препарату є еприномектин – макроциклічний лактон, похідний групи авермектинів. Еприномектин відноситься до макроциклічних лактонів. Він володіє широким спектром протипаразитарної дії щодо імагінальних і личинкових фаз розвитку нематод шлунково-кишкового тракту (Bunostomum phlebotomum, Cooperia spp., Haemonchus placei, Nematodirus spp., Oesophagostomum spp., Ostertagia spp., Trichostrongylus spp., Trichocephalus spp., Trichuris spp.) та легенів (Dictyocaulus viviparus), іксодових кліщів (Rhipicephalus spp.), саркоптозних кліщів (Sarcoptes bovis), личинок оводів (Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum), бліх, вошей (Haematopinus eurysternus, Linognathus vituli, Solenopotes capillatusі), кровососних мух (Haematobia irritans), які паразитують у сільськогосподарських тварин.

Механізм протипаразитарної дії еприномектину полягає у селективному зв'язуванні з глютаматними рецепторами іонних каналів хлору, розташованих у клітинних мембранах нервових і м'язових клітин, у збільшенні їх проникності для іонів хлору і гіперполяризації мембран нервових і м'язових клітин, що призводить до порушення провідності нервових імпульсів, паралічу і загибелі паразитів.

Еприномектин виводиться з організму, в основному, з фекаліями і сечею. Препарат за ступенем дії на організм належить до малотоксичних речовин і в рекомендованих дозах не виявляє ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії. Препарат токсичний для риби і бджіл.

Показання до застосування

Профілактика та лікування великої рогатої худоби, верблюдів, овець і кіз при ураженнях ендопаразитами шлунково-кишкового тракту (Bunostomum phlebotomum, Cooperia spp., Haemonchus placei, Nematodirus spp., Oesophagostomum spp., Ostertagia spp., Trichostrongylus spp., Trichocephalus spp., Trichuris spp.) та легенів (Dictyocaulus viviparus), іксодовими кліщами (Rhipicephalus spp.), саркоптозними кліщами (Sarcoptes bovis), личинками оводів (Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum), блохами, вошами (Haematopinus eurysternus, Linognathus vituli, Solenopotes capillatusі) кровососними мухами (Haematobia irritans).

Профілактика та лікування коней при стронгилятозі, параскаридозі, оксиурозі, саркоптозі та гастрофільозі.

Профілактика та лікування свиней при аскаридозі, езофагостомозі, трихоцефалезі, стронгілоїдозі, стефанурозі, метастронгільозі та інших нематодозах, а також при саркоптозі та при зараженні вошами.

Спосіб застосування та дози

Велика рогата худоба, коні, верблюди: 1 мл препарату на 50 кг маси тіла (еквівалентно 200 мкг /кг), одноразово, підшкірно в ділянку шиї.
Вівці, кози: 1 мл препарату на 50 кг маси тіла (еквівалентно 200 мкг/кг), одноразово, внутрішньом'язово.
Свині: 1 мл препарату на 33 кг маси тіла або 0,3 мл/ 10 кг маси тіла (еквівалентно 300 мкг/кг), одноразово, внутрішньом'язово.

Проти нематод препарат застосовують тваринам до постановки на стійлове утримання і весною до виходу тварин на пасовища, проти личинок оводів – відразу після закінчення льоту оводів, проти збудників арахно-ентомозів – за показами.

Кожну партію препарату попередньо випробовують на невеликій групі (7-10 голів) тварин. При відсутності ускладнень впродовж 3-х діб обробляють усе поголів'я.

У зв'язку з можливим місцевим набряком та больовою реакцією при введенні препарату в об'ємі, що перевищує 10 мл, рекомендується препарат вводити в декілька місць (по 5 мл в кожне).

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість тварин до діючої речовини!

Не застосовувати тваринам віком до 4-х місяців!

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяють після останнього введення препарату: великої рогатої худоби і овець – через 12 діб, свиней – через 28 діб.

Споживання молока в їжу людям дозволяють без обмежень. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей, місце при температурі від 5 до 25 С°.

Термін придатності

2 роки. Після першого відкриття флакону препарат використати протягом 28 діб.

Препарат на стадії реєстрації та не перебуває у вільному обігу на ринку!
читать дальше свернуть
Характеристики
Лекарственная форма
Раствор
Объем, мл
100
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС)|Свиньи|Овцы|Козы
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
260,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
279,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
77,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
251,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
36,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти