Каталог товаров

Роза Нью Фешн

в наличии
80,00 грн.
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Троянда Нью Фешн – це дивовижної краси сорт чайно-гібридної троянди. Для вирощування в присадибному господарстві троянда Нью Фешн підходить якнайкраще. Це, мабуть, ідеальний варіант для озеленення та прикраси саду.

До основних характеристик троянди Нью Фешн (New Fashion) відносять:

  • кущ сильнорослий, гіллястий, прямостоячий, з темно-зеленими глянцевими листками. Висота куща становить 80 –100 см, а ширина –50 см;
  • келихоподібні бутони ідеальної форми, зовнішня поверхня пелюсток забарвлена в ніжний кремово-жовтий колір, внутрішня –  густого вишнево-червоного відтінку.
  • квітки троянди досягають в діаметрі 10 см, махрові 40 – 45 пелюсток,
  • на стеблі росте одна квітка;
  • має приємний легкий п’янкий аромат;
  • стійкість до хвороб і морозостійкість – хороша, проте не варто нехтувати профілактичними заходами.

Цей сорт не раз отримував найвищі оцінки на виставках. Нью Фешн створена для справжніх поціновувачів гармонії кольору і естетичної краси. Красиво розгалужені кущі троянд цього сорту, прикрашені чудовими суцвіттями, по-справжньому стануть гордістю Вашого саду.

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт
5168745122685917 Галуза Володимир Володимирович

Предоплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

УкрПошта

Делівері

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти