Каталог товаров

Розкидач мінеральних добрив РДФ-1000

в наличии
код: РДФ-1000
67 000,00 грн.
Бесплатная доставка
Замовлення на суму від 100000 грн.
Онлайн оплата
Регион: Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Розкидач мінеральних добрив РДФ-1000 (ємність бункера - 1000 л) використовується для підживлення ґрунту під такі рослини як пшениця, бешиха, ячмінь, овес, сорго, рапс кукурудза та бобові.РДФ-1000 працює від ВОМ із частотою обертання 540 об/хв, що робить роботу агрегату безпечною. 


< br />

- висока якість комплектуючих імпортного виробництва- широкий діапазон внесення мінеральних добрив- бункер оснащений захисною решіткою, яка запобігає попаданню великих  грудок та сторонніх предметів у нього. - тент забезпечує сухість добрива навіть за вологої погоди. Якісний розподіл добрив по всій ширині захвату завдяки використанню П-подібних лопаток різної довжини. Ширина розкидання регулюється від 10 до 18 метрів.

< br />

Розкидач укомплектований ворошителем, який забезпечує просування добрива з бункера на диск, щоб рівномірно розподілити добрива по лопатках, що розкидають. 


читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Передплата

Готівковий розрахунок

Онлайн оплата

Накладений платіж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовивіз

Адресная доставка по Україні

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: РУМ-1000
40 000,00 грн.
в наличии
код: РДФ-3000
224 000,00 грн.
в наличии
код: РУМ-2200
72 000,00 грн.
в наличии
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти