Каталог товаров
ТОП
продажи

Розкидач органічних добрив РОУ-6

в наличии
код: 1658987023
300 000,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Запорожская обл., Орехов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара
Розкидач органічних добрив РОУ-6 - чотириколісний агрегат, призначений для допомоги людям під час виконання сільськогосподарських робіт. Прилад сприяє розкидання добрив на великих площах за невеликий проміжок часу.
 
Особливості
Розкидач добрива характеризується наявністю місткого кузова, об'ємом 3,6 м3. При вставці бортів можливе збільшення обсягу кузова.
 
Це обладнання багатофункціональне і його використовують для разброскі наступних видів добрив:
 
торф;
компост;
гній різних сортів;
пташиний послід;
харчові відходи.
Гідності й недоліки
Розкидач мінеральних добрив РОУ-6 відноситься до універсальних механізмів і має ряд переваг:
 
висока транспортна швидкість. Даний показник дозволяє в короткі терміни справлятися з великими обсягами оброблюваних площ.
Велика ширина розкиду. Устаткування рівномірно розкидає добриво на ширину до 8 метрів, незалежно від його виду.
Великий кузов, може служити і для перевезення різних вантажів.
Представлений розкидач органічних добрив, практично не утрамбовує ті ділянки поля, де проводиться його використання. У порівнянні з іншими агрегатами, наприклад, розкидач добрив РУН-15, забезпечує більш рівномірне покриття поля добривом.
Швидкий і зручний в роботі транспортер. Справляється із завантаженням і розвантаженням за лічені хвилини. Залежно від кількості завантаженого вантажу, завантаження триває від 3 до 5 хвилин.
Але гноєрозкидач РОУ-6 має і невеликий недолік, для його пересування потрібно тягач - трактор.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
код: 1658987034
300 000,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 1658987044
300 000,00 грн.
в наличии
код: 1658980077
300 000,00 грн.
в наличии
код: МВУ-6
250 000,00 грн.
в наличии
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти