Каталог товаров
ТОП
продажи

Ручний аппарат для доїння кіз та овець

в наличии
2 600,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
4 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Ручний доїльний апарат Kurtsan

Ручний доїльний апарат для кіз працює завдяки фізичним зусиллям оператора. Пристрій є ефективним в роботі, а компактні розміри забезпечують зручнсть використання.

Ритмічно натискаючи на ручку, оператор створює перепади тиску, що призводить до природного витікання молока. Це дозволяє здійснювати процес доїння бережно, мінімізуючи травматизм тварини.

Переваги ручного доїльного аппарату:

 

  • зниження травмування соска і вимені тварини;
  • простота в плані експлуатації та догляду. Конструкція розбірна, що спрощує догляд за нею і миття окремих елементів. 
  • універсальність. Апарат підходить для кіз, овець, корів. Наявність смочків для ягнят передбачає можливість застосування для випоювання молодняку;
  • підвищення комфорту для тваринного, зниження рівня стресу. 
  • відсутність витрат на електроенергію. Вакуум створюється в результаті механічної роботи оператора. Пристрій не підключається до електричної мережі. 
  • доступна ціна;
  • надійність та довговічність;
  • ремонтопридатність;
  • Безшумна робота.

 Характеристики:

Виробник: Kurtsan 
Країна виробник: Туреччина
Габаритні розміри: 300х160х100 мм

Замовити ручний апарат для доїння можна, звернувшись за конатктними номерами телефонів. Доставка можливо по всій Україні.
читать дальше свернуть
Характеристики
Тип оборудования
Животные
Возможность передвижения
передвижной
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
66 430,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
14 700,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
23 030,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
35 490,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
23 625,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
35 210,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
14 000,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
21 000,00 грн. /шт
в наличии
7 905,00 грн. /шт
в наличии
3 501,00 грн. /шт
в наличии
735,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти