Каталог товаров

Рятівник саду 3 мл + 11 мл

в наличии
код: 28787
13,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Рятівник саду 3 мл + 11 мл — чотирьохкомпонентний комплескний засіб для захисту цибулі і часнику від переважної кількості шкідників та всіх видів патогенних організмів (хвороб).

Шкідники (проти яких застосовувати)

Зелена яблунева попелиця, кров'яна сливова попелиці, хрущ, яблунева мідяниця, грушева мідяниця, яблунева плодожерка, яблунева міль, щитівка, плодові кліщі, яблуневий квіткоїд, шовкопряди, пильщики, вишневий слоник, листовійки, брунькоїд, вишнева і сливова мухи, золотоочки, кліщі, молі та інші.

Хвороби (проти яких застосовувати)

Парша, плодова гниль, борошниста роса, коренева гниль, кореневий рак, цитоспороз, хлороз, плямистість кісточкових (клястероспоріоз), кучерявість листя персика, плямистий некроз та інші.

Переваги

У шкідників не виникає стійкості до препарата;
Ефективний при нормальних і підвищених температурах;
Препарат має токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму комах;
Пригнічує розвиток більшості грибкових захворювань;
Висококонцентроване фосфорно-калійне мікродобриво в складі препарату має антистресовий ефект, відновлює ріст та підвищує спротив хворобам.

Склад

Містить у своєму складі ПАР (поверхнево-активна речовина), що підвищує ефективність і тривалість дії засобу, а також поліпшується змочування поверхні листя і рослин, що сприяє кращому проникненню діючих речовин в рослину і зменшує витрату розчину препарату.

Діюча речовина: Інсектицид Protect DUO / Протект ДУО, SC (тіаклоприд, 200 г/л + клотіанідин, 100 г/л).

Клас токсичності

II клас.

Спосіб застосування

Розчинити вміст 2-х пакетів в 10-12–ти літрах води. Розчин ретельно розмішати. Достатньо для обробки 2 соток.

Максимальна кратність обробок за сезон – 2.

Період очікування – 20 днів.

Заходи безпеки

Під час застосування препарату забороняється їсти, пити i курити. Необхідно користуватися засобами індивідуального захисту. Після проведення робіт ретельно вимити з милом обличчя і руки. Не ковтати.

Перша допомога

При попаданні препарату на шкіру або в очі, необхідно промити їх чистою водою.

При попаданні в шлунок, необхідно очистити шлунок, вжити активоване вугілля і звернутися до лікаря.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Часто ищут

Покупатели этого товара также интересовались
код: 27929
11,00 грн. /шт
в наличии
код: 28851
71,00 грн. /шт
в наличии
код: 28788
13,00 грн. /шт
в наличии
код: 28883
30,00 грн. /шт
в наличии
код: 19887
19,00 грн. /шт
в наличии
код: 14610
5,00 грн. /шт
в наличии
код: 19896
11,00 грн. /шт
нет в наличии
код: 28786
13,00 грн. /шт
в наличии
код: 19901
8,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти