Каталог товаров

Рибне борошно (органічно-мінеральне добриво) упаковка 1 кг.

в наличии
код: 982637138
35,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Харьковская обл., Харьков
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Рибне борошно має органічну і мінеральну основну. Органіка є тваринним світом і клеючим компонентом. А ось мінеральна складається з кальцію, азоту та фосфору. Таким чином, рибне борошно залишається повноцінним та незамінним натуральним добривом для різних культур. Щоб отримати максимальний ефект, необхідно вносити комплекс у ґрунт після багатокомпонентних азотистих складів.

Крім основних елементів, що містяться в рибному борошні, її склад містить у невеликій концентрації такі компоненти, як натрій, йод, кобальт, марганець, залізо. Такий варіант підживлення можна назвати повноцінним біоенергетичним комплексом, який надає позитивний вплив на структуру ґрунту, зростання та розвиток культури на будь-якій стадії вегетації. Залучають рибне борошно на полях сільгосппідприємств, присадибних ділянках та для домашніх рослин.

1. Томати. Для добрива помідори необхідно вносити по 20-40 г добрива при посаді розсади. Порошок відправляють під кожну лунку.

2. Картопля. Щоб підгодувати цю культуру, потрібно на 1 м2 вносити 100 г добрива.

3. Плодові дерева. Застосовувати таку підживлення дозволяється лише для дорослих дерев. Норма складає 200 г підживлення на 1 м2. Виконувати подібні заходи потрібно тричі на рік.

4. Ягідні кущі. Їх підживлення вноситься після пересадки. Норма внесення на 1 м2 становить 100 г рибного борошна. А навесні необхідна кількість становитиме 50 г.

5. Цибульні квіткові культури. Їх удобрювати доведеться навесні. На 1 м2 вносити 50 г підживлення.

Перед тим як задіяти рибне борошно, необхідно точно визначити, чи потребує земля внесення такого добрива. А для цього їй не вистачає фосфору. Якщо використовувати додаткове підживлення немає необхідності, то вкотре робити цього не потрібно.

Якщо фосфор буде у надлишку, можна отримати зворотний ефект. Урожай знижуватиметься, плоди погано зберігаються та втрачають смакові якості.

Реалізується в мішках по 40 кг (25 грн. кг) або розфасована в пакети 1 кг. (35 грн.) та 10 кг. (270 грн.)  Протеїн 40%.

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Применение
Огород
Агрегатное состояние
Сыпучие
Сезон
Универсальное
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Оплата на счёт предприятия

Оплата на карту (приват банк)

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Деливери

Укрпочта

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: AD-357
320,00 грн.
в наличии
код: 000022882
143,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти