Каталог товаров

Саджанець сливи Стенлей

в наличии
40,00 грн.
Регион: Украина, Николаевская обл., Николаев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Сайт створений в ознайомчих цілях. Саджанці не відправляємо. Лише самовивіз.

Синоніми: Англійська, Англійський Морель, Лотова, Лотовська,  Лутовка, Сенчеста Морелле,Тіньова Морель, Schattenmorelle, Grosse Lange Lothkirsche, Lutowka Pozna та ін.
Сорт виділений з випадкового сіянцю невідомого походження в Європі у XVI  ст.; (Голландія)
Автор: сорт народної селекції
Заявка №: відсутня
Рік реєстрації: 1928
Група стиглості: пізньостиглий
Рекомендована зона для вирощування: відсутня
Напрям використання: технічний

Дерево сильноросле, крона широкопірамідальна, з віком розлога і плакуча, загущена. В плодоношення вступає на 4…5-й рік. Плоди достигають одночасно, на дереві тримаються міцно. Плодоносить  в основному на прирості минулого року і букетних гілочках. Характерна середня але регулярна продуктивність. Зимостійкість достатньо висока.

Запилювачі. Сорт самоплідний (до 30,0%). Для забезпечення перехресного запилення  розміщують сорти з одночасним терміном цвітіння. Потенційні запилювачі:   Любська, Подбєльська.

Плоди середі, одномірні (маса 3,5,…4,0 г) правильної шароподібної форми. Шкірка тонка, ніжна, блискуча, щільна, темно-червона або майже чорна. М’якуш  темно-червоний, соковитий, кисло-солодкий, терпкуватий. Сік червоний. Кісточка достатньо велика, вільна (5,0% від маси плоду). Дегустаційна оцінка ? 3,5…4,0 бали.

Примітка. Сорт схильний до утворювання брунькових мутацій (виділені клони: Лотова Плакуча, Лотова Пізня, Лотова Розлога та ри.). 
читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Степень созревания
Позднеспелый
Высота
Среднерослый
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Часто ищут

Покупатели этого товара также интересовались
код: 3055497
90,00 грн.
в наличии
85,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
80,00 грн.
в наличии
140,00 грн.
в наличии
85,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
85,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти