Каталог товаров

Саджанці Акація куляста

в наличии
1 000,00 грн.
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Описание товара

Листопадне невелике щеплене дерево із щільною, округлою кроною та тонкими пагонами, з віком крона ущільнюється; зростає повільно. Висота: 5-6 м, ширина 4 м, з віком однаково в ширину та висоту.

Річний приріст: близько 15 див.

Листя: чергове, непарноперисте, 15 см завдовжки, світло-зелене Не утворює нащадків, добре відростає після стрижки, переносить навіть сильне обрізання, але при такому обрізанні утворює сильні нарости.

Світлолюбна. Невимоглива, оптимальні родючі, свіжі, помірно сухі, пухкі глинисті ґрунти, добре росте на бідних, сухих, піщаних та гравійних ґрунтах, від слабко кислих до лужних. Коріння потребує підвищеного вмісту повітря в грунті.

Морозостійка, молоді рослини іноді страждають від пізніх заморозків, теплолюбна, стійка до спеки та посухи, переносить засолення ґрунту. Використання: для алейних посадок як солітер. Зона 5а Мінімальний рівень залягання ґрунтових вод: 2 м Грунт: pH: слабокисла, нейтральна Механічний склад ґрунту: піщані ґрунти Саджанці щепленої акації робінії кулястої Умбракуліфери краще купити вирощені в Україні з великою грудкою в мішковині, так рослина після посадки гарант. Специфічна потреба в мікро та макро елементах: не переносить ущільнення ґрунту

Зимостійкість: основний вид: зимостійкий, але в суворі зими молоді рослини можуть обмерзати до рівня снігового покриву. Декоративність: Пік декоративності: літо-осінь. Декоративні властивості: листя.

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 1411651869
54,00 грн.
в наличии
код: 1279980964
60,00 грн.
в наличии
код: 1288940770
60,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти