Каталог товаров

Саджанці смородини Ледар (1-річні)

в наличии
40,00 грн. /шт
Купить в один клик
з 15 отзывов, 100% положительных
Регион: Украина, Полтавская обл., Великая Багачка
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Сорт середньопізнього терміну дозрівання, отриманий у ВНДІ селекції плодових культур від схрещування сортів Бредторп та Мінай Шмирьов. Автори: Т.П. Огольцова, С.Д. Князєв, Л.В. Баянова. У 1995 р.

Кущ потужний, сильнорослий, середньорозлогий, густий. Зростання, що росте, товсті, зелені, блискучі. Деревні пагони сірі, зі світло-коричневим відтінком до верхівки, неопушені, блискучі, товсті, рівномірно витончені догори, міжвузля довгі. Нирки середні, рожево-фіолетові, асиметричні, конусоподібні з гострою верхівкою, відхилені від пагона. Верхівкова нирка вільна, форма листового рубця округло-клиноподібна або клиноподібна.

Лист п'ятилопатевий, великий, зелений, слабозморшкуватий, гладкий, злегка блискучий. Середня лопата більша за бічні, з додатковими виступами, широкотрикутна. Бічні лопаті короткі, гострі, кут між їхніми жилками гострий чи прямий. Верхні сторони бічних лопат лежать на одній прямій або під гострим кутом до центральної жилки, нижні скошені до основи. Вирізи між лопатями глибокі, гострі. Базальні лопаті добре виражені, жилки їх спрямовані до верхівки листа або розпростерті. Основа з відкритої, широкої, середньої глибини виїмкою. Зубці дрібні, пильчасті, широкі, черешок довгий, товстий, забарвлений, неопушений.

Квітки середні, дзвонові, чашолистки червоні, злегка загнуті вниз. Пензлі довгі (до 8,0 см), що звисають, вісь середня, черешок опушений, довгий.

Ягоди великі (2,1 г), округлі, чорні, з коричневим відтінком, неодномірні, смак солодкий (4,8 бала), освіжаючий. Чашка округла, дрібна або середня, напіввідкрита, плодоніжка середньої довжини, злегка вигнута. Хімічний склад: розчинні сухі речовини - 13,7%, сума Сахаров -8,8%, кислотність, що титрується - 2,8%, аскорбінова кислота - 117,4 мг/100 г, антоціани - 115,4 мг/100 г, лейкоантоціани – 321,0 мг/100 г, катехіни –237,9 мг/100 г, сума Р-активних речовин – 674,3 мг/100 г.

Сорт зимостійкий, з гарною самоплідністю (43%), стійкий до антракнозу, септоріозу та махровості, сприйнятливий до борошнистої роси, середньостійкий до стовпчастої іржі та ниркового кліща. Придатний до механізованого збирання врожаю, середня врожайність 6,6 т/га (0,9 кг/кущ).

Переваги сорту: пізній термін дозрівання, десертний смак, стійкість до антракнозу, септоріозу та махровості, технологічність.

читать дальше свернуть
Отзывы
15 отзывов
100% положительных
Тетяна
15 октября 2022г. в 14:53
Саджанці високої якості.
Купую у цього продавця кілька років.
Більшість куплених саджанців уже дають гарний урожай.
Рекомендую!!!
Тетяна
15 октября 2022г. в 14:44
Купую саджанці у цього продавця кілька років. Прижилися всі. Саджанці дуже гарні. Деякі вже дають урожай. Всі вони відповідають тим сортам, які я замовляла.
Продавцю дуже вдячна!
Рекомендую!!!
Виталий
12 октября 2022г. в 17:22
Саженцы супер доволен
Виталий
12 октября 2022г. в 17:21
Людмила
16 апреля 2022г. в 21:27
Дуже гарні саджанці. Замовляла не вперше. Рекомендую.
Денис
24 января 2022г. в 14:33
Сергей Витальевич, профессионал с огромным практическим опытом. Спасибо большое за Ваш труд и консультацию!!!
С уважением, Денис. Херсон
Оксана
28 октября 2021г. в 23:27
Оксана
28 октября 2021г. в 23:25
Купляю не вперше і дуже задоволена. На цей раз купила саджанці сливи Чечакська та абрикос Ерлі Бомба. Наявність та ціна як і вказано в каталозі. Самі саджанці рівненькі , з чудовою кореневою системою. Сподобалось,що надали консультацію про сорти та як садити, як доглядати після посадки та весною. Дякую! Бажаю гарних клієнтів! :-)
Роман
09 ноября 2020г. в 11:59
Отправили вовремя, упаковано отлично, дошло все в целости и сохранности. Саженцы с хорошей корневой системой. Перезвонил продавец и уточнил что данное растение (кизил) необходимо садить минимум парой, спасибо, а то пришлось бы заказывать отдельно еще. Буду заказывать еще по необходимости.
Володимир
08 октября 2020г. в 19:37
Замовляв саджанці винограду, якістю задоволений, добре розвинута коренева система, визрілий приріст, упаковані добре. Виробник добросовістний, передзвонював до мене декілька разів, уточнював деталі, видно професійний підхід. Буду брати ще.
Вадім
30 марта 2020г. в 19:57
Передзвонили через 4 дня. В наявності замовленого не було.
Саджанці Буряківщина
17 апреля 2020г. в 21:26
Я работаю .За компьтером седеть некогда Обновлять наличие в "конце сезона "каждый день нет возможности ..Уведомлений о заказах Агробиз перестал скидывать на телефон. Если бы Вы позвонили -было бы проще.
Евгений
18 октября 2019г. в 06:13
Заказываю не в первый раз, всё отлично. Рекомендую!
Дмитро Захаренко
22 августа 2019г. в 14:38
Саджанці дуже чудові рекомендую всім.
Євгеній
26 марта 2019г. в 08:17
Кожного року беру саме тут садженці, переважно яблуні. Вже дочекався плодів. Все відповідає замовленому.
Завжди хороша консультація та приємна ціна. Також отримав бонус в цьому році :) Рекомендую. Перевірено.
Евгений Захаревич
17 октября 2018г. в 18:42
Продавцу огромное спасибо за оперативную связь и доставку. Отдельное спасибо за бронебойную упаковку и "бонусные" саженцы. с такими приятными и ответственными людьми приятно иметь дело. Настоятельно рекомендую к сотрудничеству.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Деливери

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти