Каталог товаров

Сексінон для свиней таблетки №100 O.L.KAR.

в наличии
код: 6398
279,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Циліндричні пігулки з плоскою поверхнею, ризиком і фаскою, від білого до світло-сірого кольору (на поверхні пігулок допускається мармуровість - вкраплення) зі специфічним запахом.

Склад

1 таблетка (300 мг) препарату містить діючу речовину: мегестрол ацетат – 5 мг.

Фармакологічні властивості

АТС vet QG03AC05, мегестрол.

Мегестрол ацетат - синтетичний прогестаген, впливає на гіпоталамо-гіпофізарну систему тварини і блокує виділення гонадотропних гормонів (фолікула-стимулюючого та лютеїнізуючого). При нестачі цих гормонів у крові затримується дозрівання фолікулів у яєчниках самок, а у самців блокується синтез тестостерону, внаслідок чого припиняється тічка та статевий потяг у тварин. У свиней мегестрол знижує статеву активність та пов'язану з нею поведінку.

Механізм дії мегестрол ацетату має два основні напрямки впливу на організм: антигонадотропна активність проявляється у пригніченні секреції гонадотропних гормонів та затриманні овуляції, яка клінічно є наслідком затримки тічки; прогестагенова дія полягає у прямій дії на ендометрій матки, який активізує секреторну фазу, пригальмовує імплантацію зародка, посилюючи контрацептивні властивості препарату.

Застосування

Для свиней (для синхронізації статевого полювання) з метою попередження або припинення тічки.

Дозування

Перорально з кормом:

Для попередження тічки – 1 таблетка на 10 кг маси тіла 1 раз на 20-25 днів. Після відміни препарату тічка настає через 30-31 добу;

При синхронізації статевого полювання після застосування препарату одночасно тічка настає через 30-31 добу.

Протипоказання

Не використовувати при захворюваннях сечостатевої системи, пухлинах, статевозрілим, вагітним і тваринам, що годують. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо після настання тічки пройшло більше 3 діб, і молодняку тварин у першу течку через труднощі визначення початку циклу.

Застереження

Забій свиней на м'ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від укладання лікаря ветеринарної медицини.

При тривалому використанні препарату можлива зміна характеру, розвиток молочних залоз, збільшення апетиту та пов'язане з цим збільшення маси тіла тварини.

Форма випуску

Блістерні упаковки по 10, 30, 100 таблеток.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С.

Не зберігати разом із харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.

Термін придатності

2 роки з дати виготовлення.

Для застосування у ветеринарній медицині!
читать дальше свернуть
Характеристики
Лекарственная форма
Таблетки
Вид животных
Свиньи
Количество в упаковке, шт.
100
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
260,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
36,00 грн. /шт
в наличии
код: 16062
83,00 грн. /шт
в наличии
код: 16045
54,00 грн. /шт
в наличии
код: 3574
308,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти