Каталог товаров

Семена ячмень Мастер Зернограда єлита (двуручка)

в наличии
10 500,00 грн. /т/unit/
Регион: Украина, Николаевская обл., Николаев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
10 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

ячмінь Мастер Зернограда Один з найстабiльнiший сортiв ячменю альтернативного типу розвитку в рiзних грунтово-клiматичних умовах України

Загальна характеристика: Різновидність palidum.
Тип розвитку альтернативний (двохручка).
Колос шестирядний, циліндричний, рихлий, солом’яно-жовтого кольору довжиною 5-6 см, остюки тонкі, еластичні, зазублені та по довжині рівні колосу. Зернівка крупна, видовженої форми. Опушення основної щетинки коротке. Соломина міцна. Сорт стійкий до вилягання, висота рослини 85-91 см. Ранньостиглий сорт з коротким періодом яровизації. Формує повноцінне зерно також при ранньовесняному посіві. Врожайність близько 9 т/га. При весняному посіві не поступається кращим сортам ячменю. Сорт характеризується високою морозо- та посухостійкістю. Високотехнологічний при вирощуванні. В польових умовах стійкий до карликової іржі, мучнистої роси та сажкових захворювань.

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Форма посева
Яровой
Репродукция
Элита
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Часто ищут

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти