Каталог товаров

Насіння ярого ячменю Сталкер Супер Еліта

в наличии
код: 913466180
16,50 грн. /кг
Купить в один клик
Регион: Украина, Николаевская обл., Николаев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

У продажу насіння ярого ячменю Сталкер Супер Еліта від оригінатора Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннiвництва та сортовивчення НААН України. Відрізняється гарною озерненістю колосу, високою стійкістю до екстремальної посухи. Цінний сорт універсального призначення.

Характеристики ярого ячменю Сталкер

  • Репродукція: супер еліта
  • Вегетаційний період: скоростиглий
  • Врожайність: 7-8 т/га
  • Висота рослини: 75-100 см
  • Маса 1000 насінин: 46-55 г
  • Показники зерна: велике, видовжено-овальне, жовте
  • Рекомендований регіон: Степ, Лісостеп, Полісся
  • Стійкість: основні хвороби

 

У ціну входить мішкотара та навантаження на автомобільний транспорт. Доставка нашим транспортом складає пільгових умовах. Забезпечуємо агротехнічний та консультаційний супровід.

Пропонуємо безкоштовне зберігання до сівби. За додаткову плату проводимо протруювання посівного матеріалу.

Реалізуємо якісне насіння ячменю дворучка, просо, овес, насіння гірчиці, чумізу, соняшнику, кукурудзи, люцерни та інших сільськогосподарських культур

.

читать дальше свернуть
Характеристики
Степень созревания
среднеспелый
Страна производитель
Украина
Форма посева
Яровой
Репродукция
Элита
Сорта
Сталкер
Тип культуры
зерновые|яровые
Вид культуры
ячмень
Вес, г
1000
Фракция
стандарт
Засухоустойчивость
да
Холодоустойчивость
нет
Дополнительно
высокая урожайность
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 913465179
13,50 грн. /кг
в наличии
код: Элита
13,50 грн. /кг
в наличии
код: Супереліта
16,50 грн. /кг
в наличии
код: 913460870
13,50 грн. /кг
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти