Каталог товаров

Сепаратор САД для очищення і калібрування сої

в наличии
от 37 700,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Ватутино
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Потреба в сої і продуктах її переробки збільшується з кожним роком. Вирощування сої є прибутковим і високорентабельним бізнесом. Соя коштує дорожче пшениці і набагато менш схильна до коливань цін. Площа посівів цієї рослини збільшується з року в рік. Для отримання високих врожаїв сої, важливо сіяти добірні насіння високої якості.

Для очищення і калібрування сої використовуються Сепаратори САД.

ТОВ «НВП« Аеромех »пропонує широкий модельний ряд сепараторів САД продуктивністю від 4 до 150 т/год.

Сепаратори САД забезпечують сепарацію насіння різної вологості і ступеня засміченості. Після очищення і калібрування врожайність культур зростає до 40%.

Зерноочисне обладнання працює в 4-х режимах:

  • попередньої очистки насіння;
  • первинного очищення насіння;
  • вторинного очищення насіння;
  • калібрування насіння за питомою вагою.

ТОВ «НВП «Аеромех» надає покупцям гарантію і сервісне обслуговування агрегатів.

Сепаратори САД прості в управлінні і обслуговуванні. Устаткування надійне, має високу продуктивність і тривалий період експлуатації.

При необхідності сепаратори САД можуть комплектуватися циклоном , що дає можливість використовувати машини без шкоди для навколишнього середовища.

Виробник сепараторів - ТОВ «НВП« Аеромех »спільно з партнерами провело лабораторно-господарські випробування за якістю очищення насіння сої на сепараторі САД.

За підсумками досліджень були отримані наступні результати:

Культура

 

Вих.
матеріал 

II фракція

III фракція

IV фракція

V фракція

Соя

Чистота,%

84,2

99,9

99,1

79,3

-

Частка фракції,%

100

60

21 

6

9

4

Завдяки сепарації, насіння сої доведені до кондиції, що дозволяє використання їх для посіву та продажу, як на внутрішніх так і зовнішніх ринках.

З питань покупки зернового сепаратора САД звертайтеся до ТОВ НВП «Аеромех».

читать дальше свернуть
Характеристики
Производитель
САД Аэромех
Тип
сепаратор зерноочистительный
Вид
комбинированная
Назначение
для зерновых|для семечек|для семян
Принцип действия
центробежный
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
от 95 000,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 26 000,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
144 500,00 грн. /шт
в наличии
181 000,00 грн. /шт
в наличии
439 000,00 грн. /шт
в наличии
499 000,00 грн. /шт
в наличии
278 000,00 грн. /шт
в наличии
65 500,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти