Каталог товаров

Сівалка просапна УПС-8

в наличии
от 1,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
12 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Сівалка просапна УПС-8  

 

Пневматичні сівалки УПС-8 з посівною секцією оснащеною 2-х контурним приводом нової конструкції  призначені для пунктирного висівання каліброваного та некаліброваного насіння кукурудзи, соняшника, рицини, сорго, сої, а також насіння кормових , люпина з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в рядках.

Також можливий висів некаліброваного насіння, але в такому разі точність буде прямо залежати від величини в розмірах та ступені пошкодження посівного матеріалу.

СівалкиПневматичні висівні апарати сівалки точного висіву знижують відсоток дроблення насіння в 10 разів у порівнянні з механічними.

Всі вали приводу зернових та тукових висівних апаратів змонтовані на підшипниках кочення.

За рахунок розташування осі опорнопривідних коліс на одній лінії із зерновими сошниками досягається синхронне копіювання рельєфу поля як рамою, так і посівною секцією.

Протектор із ґрунтозачепами на шинах опорно-привідних коліс знижує їх прослизання, що забезпечує заданий інтервал між насінням.

Сівалки забезпечені міцним гідрофікованим маркером з диском більшого діаметру, який має можливість змінювати кут атаки для отримання добре видимого сліду.

< p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> < /v:f> Комплектація сівалки транспортним пристроєм дозволяє переміщати її дорогами загального призначення без застосування додаткових транспортних засобів.

Напівавтоматична зчіпка забезпечує швидке та безпечне з'єднання сівалки з трактором.

Зчіпка має можливість зміщення вздовж бруса рами, що дозволяє проводити посів з міжряддям 450 мм тракторами, у яких не змінюється ширина колії (наприклад, Т-70С).

< p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal">Для створення рівномірного розрідження, необхідного при висіві важкого насіння бобового культур (сої і т.п.), вентилятор обладнаний додатковим повітроводом.Брус рами сівалки є ресивером пневмосистеми сівалки, зменшує пульсацію повітряного потоку, що дозволяє отримувати рівномірний висів на кожній секції. .

Вентилятор забезпечений обгінною муфтою, що оберігає ременную передачу від підвищеного зносу.

< span style="font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language: RU">Для швидкого видалення насіння з камери висівного апарату передбачений розвантажувальний люк. обрушувач, що перешкоджає зависанню насіння.

Туковисівна система через тукові сошники забезпечує можливість внесення мінеральних добрив осторонь рядка з необхідною величиною зміщення, що виключає шкідливий вплив туків на насіння.

У туковому бункері встановлені пластикові втулки, які перешкоджають довільному прокиданню мінеральних добрив. Для видалення залишків мінеральних добрив у туковому бункері передбачено розвантажувальний люк.

Для покращення закладення насіння та стійкості посівних секцій при роботі кукурудзяних сівалки в секції застосовано широке накочування, загрібачі та шлейф-рейку.

Прикочування ґрунту в засіяних рядках покращує контакт між насінням та вологим ґрунтом на дні борозен, забезпечує капілярне піднесення вологи та створює сприятливі умови для більш раннього та дружного проростання насіння.

< p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal">Газообмін здійснюється завдяки відкритим зонам.

 

Висівана культура

Діаметр відп.,
мм

У відп.,
шт.

Кількість дисків,
шт.

1

Соняшник

3

30

1

< b>2

Кукурудза

5,5

30

1

  ;

Показники

 

УПС 8

Тип машини

 

навісна

Ширина захоплення

м

5,6

Кількість рядків

шт.

8

Ширина міжрядь

мм

450, 600, 700, 900
450х900, 600х1200

Робоча швидкість

читать дальше свернуть
Характеристики
Популярные модели
СУПН
Высев
Точный
Производитель
Червона зирка
Страна производитель
Украина
Состояние
Новая
Способ посева
Пунктирные, однозерновые
Сошник
Анкерный
Назначение
Для пропашных культур
Принцип действия
Пневматическая
Агрегирование
для трактора
Тип
Навесная
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Накладений платіж

Передоплата

Варианты доставки

Нова Почта

Самовивіз

Інтайм

Автолюкс

Гюнсел

Нічний Експрес

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
от 120 000,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 280 000,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 380 000,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 1,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти