Каталог товаров

Сівалка СУПН 8

в наличии
1,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
12 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Сівалка СУПН 8

 

Сівалка СУПН і шпигунів , соняшника, рицини та сорго, а також насіння кормових бобів, сої, квасолі та люпину з одночасним, роздільним від насіння, внесенням мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в рядках.

 СУПН-8- створення стабільного розрідження в пневмосистемі забезпечується пристосуванням СУПА 02.000 - газоструминним компресором або ежектором сівалки агрегатуються з тракторами ЮМЗ, МТЗ-80/82, Т-70С. Технічні характеристики:

 Ширина захвату, 5,6 м.

 Ширина міжрядь, 700 мм.

 Норма висіву насіння, 25-180 тис. шт./га .

 Глибина загортання, 40-120 мм.

 Робоча швидкість 5,4-7 км. /ч

 

 

Сівалка СУПН 8 призначена для пунктирного посіву каліброваного та некаліброваного відсортованого насіння кукурудзи, соняшника, рицини та сорго, а також насіння кормових бобів, сої, квасолі та люпину з одночасним, роздільним від насіння, внесенням мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в рядках.

 СУПН-8- створення стабільного розрідження в пневмосистемі забезпечується пристосуванням СУПА 02.000 - газоструминним компресором або ежектором сівалки агрегатуються з тракторами ЮМЗ, МТЗ-80/82, Т-70С.

Технічні характеристики:

< Ширина захоплення, 5,6 м. Ширина міжрядь, 700 мм. Норма висіву насіння, 25-180 тис. шт. / га.

 Глибина загортання, 40-120 мм.

 Робоча швидкість 5,4-7 км./год

 

 

Сівалка СУПН 8 призначена для пунктирного посіву каліброваного та некаліброваного відсортованого насіння куку рузи, соняшнику, рицини та сорго, а також насіння кормових бобів, сої, квасолі та люпину з одночасним, роздільним від насіння, внесенням мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в рядках.

 СУПН-8- створення стабільного розрідження в пневмосистемі забезпечується пристосуванням СУПА 02.000 - газоструминним компресором або ежектором сівалки агрегатуються з тракторами ЮМЗ, МТЗ-80/82, Т-70С. >

 Ширина захвату, 5,6 м.

 Ширина міжрядь, 700 мм.

 Норма висіву насіння, 25-180 тис. шт./ га.

 Глибина загортання, 40-120 мм.

 Робоча швидкість 5,4-7 км./год

 

>
читать дальше свернуть
Характеристики
Популярные модели
СУПН
Страна производитель
Украина
Производитель
Способ посева
Пунктирные, однозерновые
Сошник
Анкерный
Высев
Точный
Количество рядов
8
Состояние
Новая
Назначение
Для пропашных культур
Принцип действия
Пневматическая
Агрегирование
для трактора
Тип
Навесная
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Накладений платіж

Передоплата

Варианты доставки

Нова Почта

Самовивіз

Інтайм

Автолюкс

Гюнсел

Нічний Експрес

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
от 778 449,75 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
499 006,25 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
39,92 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
Цену уточняйте
в наличии
ТОП
продажи
Цену уточняйте
в наличии
ТОП
продажи
Цену уточняйте
в наличии
ТОП
продажи
39,92 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти