Каталог товаров

Сівалка Great Plains YP-1630

в наличии
123,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
11 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Сівалка точного висіву Great Plains YP-1630F.  Сівалка Great Plains YP б.у.   стан відмінний- проведено повне технічне обслуговування, обов'язкова гарантія на запуск.   Пневматична сівалка з механічним висівним апаратом та системою внесення добрив Great Plains YIELD – PRO (Йелд-Про) YP-1630F для висіву технічних культур. Завдяки точності висіву, робочій ширині та об'ємному бункеру, ця сівалка забезпечує високу продуктивність, економію ресурсів. Контактний телефон 097-693-89-55, 066-024-43-93 сайт компанії https://agrokomisionka.pp.ua/ і https://agrompk.com.ua/                                                     

 Технічна характеристика :

</ tr>

Кількість рядків

< /td>

16

 

Система внесення добрив

+

 

Транспортна ширина, м

4,2

</ td>
 

Ширина захоплення, м

12,2

 

Транспортна довжина, м

3,81

 

Транспортний кліренс, м

0,36

 

Міжряддя, див

70

 

Об'єм бункерів насіння/добрива , л

</ td>

1120/3500

 

Глибина посіву, див

0 ? 10

 

Тиск сошника на ґрунт, кг

>

91 ? 227

 

Вага, кг

</ td>

7900

 


Зброя Yield-Pro® 1630F від Great Plains – це 16-рядна просапна сівалка, яка поєднує ефективність одноступінчастої системи внесення сухих добрив з міжряддям 70 см. Цей агрегат має один 3500-літровий полімерний бункер і нашу перевірену в експлуатації пневматичну систему рівномірного розподілу добрив по всіх рядах сівалки. Система подачі добрив з приводом від коліс у поєднанні із зірочками висівних апаратів і коробкою передач Zero-Max робить точне налаштування норм внесення добрив легкою і зручною. з механічним приводом на кожній бічній секції. Окремі 70-літрові насіннєві ящики на кожному ряду та наша точна система висіву з приводом від ходового колеса забезпечують додаткову надійність. У стандартну комплектацію зброї входить монітор роботи висівних апаратів DICKEY-john® PM 400, який дозволяє стежити за нормою висіву та внесення добрив. Ще однією інноваційною властивістю даної сівалки є функція визначення забивання в системі внесення добрив.

сошники 30-ої серії відрізняються високою зносостійкістю та мають діаметр 38 см, ширину 4мм та зміщення дисків 13 мм, а також підшипники з потрійним ущільненням (205).
Сівалка YP-1630F має 12-метрову робочу ширину, але складається до невеликої та зручної транспортної ширини 4 м.
Доступні опційні ящики для інсектицидів, що встановлюються на кожен ряд (загальний обсяг: 560 л).

Вміщуючи до 1120 л насіння та до 3500 л добрив, просапна сівалка YP-1630F здатна задовольняти індивідуальним потребам покупців Great Plains по всьому світу.

Plains YP-1630F< /p>

читать дальше свернуть
Характеристики
Производитель
Страна производитель
США
Состояние
Б/У
Назначение
Для пропашных культур
Способ посева
Пунктирные, однозерновые
Сошник
Дисковый
Высев
Точный
Количество рядов
16
Агрегирование
для трактора
Тип
Прицепная
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Накладений платіж

Передоплата

Варианты доставки

Нова Почта

Самовивіз

Інтайм

Автолюкс

Гюнсел

Нічний Експрес

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
от 22 500,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 123,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 222,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 269 300,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
456 728,75 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
36,54 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
36,54 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти