Каталог товаров

Сівалка зернова Semeato TDNG 420

в наличии
4 497,94 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
10 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Сівалка зернова Semeato TDNG 420 no-till  б/в  призначена для прямого механічного висіву сільськогосподарських культур за технологією NO-TILL (за нульовою технологією).
Сівалка механічна зернова Semeato  TDNG 420 може висівати всі зернові та дрібнонасінні культури, у тому числі ріпак та мак за нульовою технологією. Агрегатується із трактором потужністю 125 л. с. Контактний телефон 097-693-89-55, 066-024-43-93 сайт компанії https://agrokomisionka.pp.ua/ та https://agrompk.com.ua/

читать дальше свернуть
Характеристики
Принцип действия
Механическая
Состояние
Б/У
Назначение
Для зерновых культур
Способ посева
Рядовые
Сошник
Дисковый
Высев
Не точный
Агрегирование
для трактора
Тип
Прицепная
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Накладений платіж

Передоплата

Варианты доставки

Нова Почта

Самовивіз

Інтайм

Автолюкс

Гюнсел

Нічний Експрес

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: KASI 3.2
530 000,00 грн.
в наличии
код: KASI 3.6
662 000,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
950 783,60 грн.
в наличии
ТОП
продажи
от 987 352,20 грн.
в наличии
ТОП
продажи
950 783,60 грн.
в наличии
ТОП
продажи
от 950 783,60 грн.
в наличии
ТОП
продажи
39 000,00 грн.
в наличии
код: NewLand 8x70
4 388 232,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
Доставка
Free
от 491 300,00 грн.
в наличии
код: ssm27-akciya
3 510 585,60 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти