Каталог товаров

Щілинна лампа для ветеринарії SL-17, Kowa

нет в наличии
код: SL-17
155 800,00 грн. /шт
Регион: Украина, Киевская обл., Белая Церковь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
5 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Щілинна лампа для ветеринарії SL-17, Kowa

Kowa SL-17 – найновіша переносна щілинна лампа торгової марки Kowa, що забезпечує оптимальне стереоскопічне спостереження з можливістю збільшення у вигляді компактного, легкого та переносного приладу.

Kowa SL-17 – це універсальна переносна ручна щілинна лампа, яка ідеально підходить для використання в різних евакопунктах і для надання невідкладної допомоги на місці.

Завдяки батареям типу ААА (або стандартним акумуляторним батареям) можлива безперервна експлуатація приладу до 140 хвилин. Підставка забезпечує надійне розташування оптичних приладів. Просте обслуговування та експлуатація.

Щілинна лампа SL-17 важить менш як 800 грамів і пропонує просту та універсальну експлуатацію з 10-кратним і 16-кратним збільшенням, 3 ширинами щілини (0,1 мм, 0,2 мм, 0,8 мм), точковим підсвічуванням (діаметр 1, 5 і 12 мм), синім світлофільтром і високоякісним і довготривалим світлодіодним освітленням як джерелом світла. Високоякісний світлодіод забезпечує безперервне світло від 10 000 до 20 000 люменів. Завдяки ергономічній, не ковзкій ручці прилад Kowa SL-17 пропонує максимально просте застосування для триваліших обстежень. Kowa SL-17 також передбачає щілину довжиною 1 мм для спостереження опалесценції в передній камері очного яблука.

Особливості щілинної лампи Kowa SL-17:

  • Легка (790 г) і дуже зручна у користуванні.
  • Світлодіод високої якості (строк експлуатації 60 000 год).
  • Безступінчасте регулювання освітлення.
  • Живлення від 4 батарей типу ААА (при повній інтенсивності світла у 20 000 люменів – 140 хвилин, при 10 000 люменів можлива робота навіть протягом 280 хвилин).
  • 10-кратне і 16-кратне збільшення.
  • Можливі три ширини щілини (0,1 мм, 0,2 мм і 0,8 мм).
  • Протиперекидна конструкція завдяки круглому цоколю щілинної лампи забезпечує високу стійкість.
  • Доступна в чотирьох кольорах (білий, колір морської хвилі, зелений, рожевий).
  • Наявність додаткового нового відеоадаптера зі світлорозсіювачем і жовтим світлофільтром для здійснення цифрового запису в передній камері очного яблука.

Універсальна та переносна

Kowa SL-17 - це універсальна переносна ручна щілинна лампа, яка ідеально підходить для викликів лікаря додому, тварин, візитів до розплідників і для надання невідкладної допомоги на місці завдяки регулюванню довжини та ширини щілини. За допомогою 4 батарей типу ААА (або стандартних акумуляторів Akkus) забезпечується безперервна експлуатація тривалістю до 280 хвилин, а новий круглий цоколь ручної щілинної лампи гарантує безпечні умови використання.

Регульовані аксесуари для здійснення запису

Ця щілинна лампа підтримує цифровий запис з використанням нового відеоадаптера з різьбовим кріпленням об’єктива, який містить світлорозсіювач і жовтий світлофільтр і, таким чином, уможливлюється отримання цифрових зображень і відеосерій передньої камери очного яблука.

Аксесуари

Новий відеоадаптер з різьбовим кріпленням об’єктива SL-VA170 переконливий завдяки «світлорозсіювачу», що дозволяє здійснити загальне спостереження, і завдяки жовтому світлофільтру, який забезпечує висококонтрастне спостереження флюо зображень.

 

Додаткові технічні характеристики

Робоча дистанція

приблизно 80 мм (при 16-кратному збільшенні)
приблизно 100 мм (при 10-кратному збільшенні)

Діаметр плями

1, 5, 12 мм

Інтенсивність світла

плавнорегульована (до 20 000 люменів)

Фільтр

сині світлофільтри

Тривалість роботи

приблизно 140 хвилин при максимальній інтенсивності світла

Джерело живлення

4 батареї типу AAA (ПС 4,8-6,4 В)

Енергоспоживання

до 4,5 ВА

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: TONOVET
110 200,00 грн. /шт
в наличии
код: TONOVET Plus
134 900,00 грн. /шт
в наличии
код: OD1
140 600,00 грн. /шт
нет в наличии
код: BIO OPTIC SL
67 600,00 грн. /шт
нет в наличии
код: ODU5
218 300,00 грн. /шт
нет в наличии
код: TONOLAB
Цену уточняйте
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти