Каталог товаров

Шестерня Д30-1111170-А2 привода топливного насоса Т-40 (Д-144)

в наличии
700,00 грн.
Купить в один клик
з 10 отзывов, 89% положительных
Регион: Украина, Запорожская обл., Мелитополь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
12 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Шестерня привода топливного насоса Т-40 (Д-144)

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Назначение
Двигатель
Состояние
Новые
Марка
40
читать дальше свернуть
Отзывы
10 отзывов
89% положительных
Борис
16 июня 2021г. в 11:51
Связались через пару минут.Оплатил сразу(что бы не переплачивать за наложку.Заказ оперативно отправлен в тот же день.Запчасти пришли согласно описанию,по мне качество достойное.Цены адекватные.
Колосок
09 июля 2021г. в 11:43
Спасибо з Ваш отзыв. Для покупателя всегда есть риск сразу перевести деньги. Спасибо за доверие. Пусть техника работает исправно !
Влад
08 мая 2021г. в 19:22
Ска, уже дергает когда заказываеш с Мелитополя , заказал проставку на т-16 под насос , какой ишак у вас делал отверстие я не знаю мало того что не попадают , так ещо и место отверстие на 6 втулили на 8 . Д...бы!
Сергей
02 февраля 2021г. в 09:39
молодцы так держать приятно с вами работать
Влад
17 июля 2020г. в 10:02
Молодці!Супер!Так тримати!
Василь
02 июня 2020г. в 16:26
Помірні ціни. Дякую, що ви є.
Олександр
21 июня 2019г. в 18:20
Організований підхід до клієнтів. Відмінна консультація! Дуже добре!
Іван
07 мая 2019г. в 09:12
Все дуже добре.
Віталік
11 декабря 2018г. в 18:43
Робив замовлення в цій фірмі на деякі запчастини до трактора.Можна відмітити, що підхід до роботи добросовісний та професійний представника цієі фірми.По моєму замовленню я ніяких зауважень до цієі фірми не маю, а надалі буду замовляти запчастини у них.Так тримати хлопці....
Роман
13 июля 2018г. в 19:04
Заказывал регулировочные прокладки на КПП Т-40 и сделал ошибку в заказе. Представитель фирмы вышел на связь, любезно разъяснил где ошибка, внёс коррективы, и в итоге я получил именно то что надо и вовремя, за что собственно и очень благодарен!
Юрий
05 апреля 2018г. в 21:00
Добрый день.Менеджер вашего предприятия говорил мне,что вышлет "Кронштейн генератора т-40(д-37).Код декларации так и не пришел,вы высылать собираетесь?(0507453509 - контактный номер)
ЧП Колосок
06 апреля 2018г. в 16:31
Кронштейн генератора т-40(д-37) отправил,код декларации сбросил СМС
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти